eskişehir - tren garı otogar arası

merhaba arkadaşlar. dün de bununla ilgili birşeyler sormuştum. şimdi biletleri internetten alacağım. emin olmak istedim. bir yardımcı olursanız sevinirim. ankara - eskişehir hızlı treni 10.30 gibi eskişehir'de oluyormuş. şimdi tren garı ile otogar arası yarım saati geçer mi? saat 11.00'a bilet alsam yetişebilir miyim?

not: bir yerde doktorlar caddesinden tramway ile gidiliyor diye okudum.

otogarın yakınıdan ismetinönü caddesinden otogara giden tramway geçiyo (doktorlala hemen hemn aynı yer)gardan durağa gitmen ,bilet alman derken yarım saati geçebilir..onun için zaman dilimini daha geniş tut bence..tramvayla otogar max. 15-20 dk sürüyo.

  • kalphırsızı  (15.09.12 12:20:26)
hızlı tren 20 dakika kadar rötar yapar haberiniz olsun.

  • nedendir bilinmez  (15.09.12 12:57:02 ~ 12:57:15)
alma yetişemezsin. inönüden otogar tramvayla 20 dk falan sürer en aşağı. otobüsün nereye gidiyor? anadolu üni. önünden binebilirsin belki otobüs şirketiyle bir konuş. fakat hızlı trenin rötar yapması gibi bir durum da var.

  • yuto  (15.09.12 13:10:54)
yetişemeyebilirsin bence hatta %75 yetişemezsin, riske atma. 1 saat falan eskişehir'de dolanıp öyle bi bilet bulmaya çalış otogardan.

ismet inönü ile doktorlar caddesi zaten pratikte aynı şey. gardan çıkıp sola döneceksin, köprüye kadar yürüyeceksin. yol bitince sağa döneceksin ki zaten bu aşamada tramvay hattını görmüş olursun. yürüyeceksin ve ilk duraktan bineceksin. son durak otogar. yarım saati bulur otogardan.
  • repins  (15.09.12 13:57:02)
yetişemezsin,çünkü şu sıra hızlı tren minimum 10 dakika rötar yapıyor.

  • pelinn.  (15.09.12 14:00:13)