Başarılarımı Anlatan Yazı

Eğitim hayatım dışındaki başarılarımı anlatan 1 sayfalık bir yazı istiyor TEV. Ne yazılır ki buna? Düşündüm de hiç yok, kimin var ki öyle başarısı? Küçükken devletin mantık ve zeka sınavıyla aldığı bir yeri kazanmıştım onu yazsam, başka ne yazılır? 1 sayfa ne demektir yahu.

ben bi kere bp'nin kompozisyon yarışmasını kazanmıştım.. ya böyle spor falan filan şu bu onları yaz.. bir de milli duygularla dolup taşman gerekiyor diye duymuştum..

  • nightphoenix  (14.09.12 15:05:28)
ahahahaha lise 3teydi sanırım, bizim hoca da ingilizce olarak 1 sayfa istemişti. tabi ki okul dışındakiler. ne yaptıysam saydım, tenisten tut 11 yaşımda araba öğrenmeme, bateri çalmama, kendi kendime gitarı ve armoniyi falan sökmeme kadar. ama öyle cafcaflı yazdım ki, sikindirik 2-3 şey 1 sayfayı aştı 1,5 falan oldu diye hatırlıyorum. sonuna da "ve sanırım bu güne kadarki en büyük başarım, başarısızlıklarla dolu hayatımdan 2 sayfa dolusu başarı çıkartmamdır" yazmıştım. bizim sınıf/rehberlik hocasıydı aynı zamanda kadın. son cümlemi kırmızı kalemle yuvarlak içine alıp tahtanın yanına asmıştı kağıdımı.

  • zazazaraeta  (14.09.12 15:09:20)
Herhangi bir spor oyununda kayda değer bir şey yapmışlığım yok ki. Enstrüman çalıyorum az buçuk ama o da bir başarı bir accomplishment değildir ki.

  • Adram3lech  (14.09.12 15:09:45 ~ 15:10:25)
resmi, sertifikası olan şeyler değildir başarı. milletin ineklediği dönemde her hafta 15 kilometre uzaktaki korta gitmem bence bir başarıydı.

  • zazazaraeta  (14.09.12 15:12:48)