anime önerin bana

1- lütfen yetişkinler için olsun, liseyi bitireli 13 yıl oldu, hayatımda hiç liseli kız olmadım, bir anime'yi mıymıymıy konuşan kızın memeleri görünsün diye izlemedim (no ecchi!), tamam herkesin içinde çocuk var ama yinede odin aşkına yetişkin birini düşünün aklınızda.
2 - death note, hajime no ippo, mushisi, cowboy bebop, ghost in the shell, tüm miyazakiler, animatrix, perfect blue, vampire hunter d, angells egg, whisper of the heart, hotaru no haka, akira, The Girl Who Leapt Through Time, my neighbours yamadas sevdiğim anime serisi-filmleridir. illa kılınçlı robotlu büyülü olsun demiyorum hajime no ippo en sevdiğim şeylerdendir azcık japon liseleri dışındaki konularl ilgilensin ciddi olsun yeter. death note gibi birşey çıkmaz heralde bir daha ama işte yani ciddiye alsın izleyiciyi biraz hangi konu-genre olursa olsun.
3 - berserk denedim olmadı, claymore deneim olmadı, elfen lied dediler la soft porno gibi o ne öyle dedim olmadı, evangelion dediler 3 bölümde sıktı (evet biliyorum daha ilerlemem lazım anlamak için!!!), sailor moon gibi şeyleri sevemedim aklıma ortaokuldaki pastel boya takımımı getiriyor, bleach fena değildi ama çok "ticari" sebebplerle bildiğin disney serilerine döndü bir süre sonra, naruto hiç izlemedim, onepiece çok mu eski diye bakmadım, serial experiemts lain veya bu gibi sayko serileri biliyorum güzeldir muhtemelen ama şimdilik bunları zihnin daha açık olduğu zamanlara sakladım, ergo proxy dediler indirdik bakıcaz, reuroni kenshin ova'sını izledim fena değil. monster'ı izledim bir iki bölüm fena değil dönücem ona sonra.
4 - acı çeken liseli japon kız yok, kısa etekli liseli kız yok, koca memeli liseli kız yok, evde kalmış kızlar için yapılan "awwwww canım yaa" dedirten romantik liseli kız serisi olmasın.

liseli kıza NO!!!

Önerileriniz bekliyorum, şuna bak iyidir deyin ben bilgilerini kendisini bulurum.

Arrigato.

yetişkinlik ve diğer yazdıkların konusunda ideal cevap olmayabilir belki ama ben sana naruto, naruto shippuuden ve samurai champloo'yu öneririm.

  • ex902  (13.09.12 13:12:10)
rose of versailles

  • mortac  (13.09.12 13:14:32)
Valla yazmışsın ama ben yazıyorum tekrardan. Monster şahanedir. Sonra dönme, şimdi devam ettir. 7-8 bölüm sonra yardırıp gidiyor zaten.

  • sesee  (13.09.12 13:21:25)
Yazdığınız serilere 2 kere baktım ama code geass göremedim. Gözünüzden kaçmaz diye düşünmüştüm halbuki. Başrolündeki eleman ciddi manada yagami light ve l kadar zeki. Satranç karşılaşması gibi gelişiyor her şey.

  • Harpp  (13.09.12 13:34:44)
blood plus

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (13.09.12 13:37:22)
Aşağıdaki anime inceleme blogunu paylaşıyor ve duyurudaki insanların "Bana anime önerin" arayışına son veriyorum. İçerik olarak çok zengin ve ayrıntılı bir site.
Düzenli takip ediyorum ben :)

anime-inceleme.blogspot.com
  • burka  (13.09.12 13:38:01)
cowboy bebop seyredip beyendiysen
aynı ekipten çıkma
samurai champloo (harikadır)
black lagoon (ağır tempo başlar sonra çok güzel olur)

gerçi üstüne basa basa liseli kıza no!! demişin ama
yine de ısrarla
full metal panic fumofu, kesinlikle güleceksin : )

trigun (çok eğlenceli çok hüzünlü çok çok keyifli)

zaten yazmışlar ama tekrardan zarar gelmez
wolf's rain

sevmeyeni de var ama bence gayet başarılı olan
hellsing

bunlar bir süre idare edecektir seni : )
  • kumdan kale  (13.09.12 13:47:37)
samurai champloo +1

birde gantz ı öneririm şiddetle.
  • patir  (13.09.12 13:56:00)
fullmetal alchemist deneyebilirsin.. bi tane lust diye karakter var onun olayı da tam meme değil.. onun dışında gayet güzeldir..

  • nightphoenix  (13.09.12 14:05:05)
Film olarak: Paprika

  • peki madem  (13.09.12 21:57:44)