diş hekimi (fiyat/performans açısından uygun)

canlar babama diş implantı yaptırmam lazım, parası benden çıkacak. dolayısıyla istanbul'da adamcağızın diş sağlığı ve benim ruh sağlığım açısından bu tür işleri parasal anlamda can yakmadan yapan kimi/nereyi önerirsiniz? telefonu var mıdır?
sağolunuz.

ille özel mi olacak? ssk ile okmeydanı ağız ve diş hastanesi var. gayet ucuza yapıyorlar, implant için galiba diş başına 17 lira mı ne ödeniyor.

  • clementine the tangerine  (10.09.12 16:08:21)
türkan saylan'ı çok duydum, bir araştırın bence.

  • pinkket  (10.09.12 16:15:04)
sağolasın başkan.
ama özel olsa iyi olur çünkü babam şehir dışından gelip gidecek, sıra almakla falan uğraşmasın, bi sorun çıkarsa dönüp geldiğinde yine aynı doktora rahat görünebilsin falan derdindeyim.

  • sakarkral  (10.09.12 16:15:53)
şehir dışından gelecek derken bursa dan gelecekse uygun doktor tanıyorum yardımcı olabilirim ama bursa değilse elimden bir şey gelmez

  • kumdan kale  (10.09.12 16:46:48)
mecidiyeköy'de yakın bir arkadaşımın diş kliniği var. benim çevremden gidenlere de biraz daha uygun fiyat veriyorlar.

şu an web sitelerini yeniliyorlar.
ama telefonlardan ulaşıp doktor mesut ile görüşebilirsiniz.
www.dentagra.com
  • holy diver  (11.09.12 09:53:49)