kurt yedim ne yapayım?

tavuklu makarna yerken yemeğin ortasında tavuğun içinde beyaz beyaz kurtların gezindiğini gördüm. hemen çöpe döktüm ama büyük ihtimalle yemişimdir biraz.
ne yapayım şimdi ben?

bisey olmaz. tavuktan bi farki yok aslina bakarsan.

  • serabetan  (10.09.12 14:12:55)
elhamdülillah de.

  • ya ben lan neyse  (10.09.12 14:15:04)
sardunyalilar ozellikle kurtlu peynir yiyorlar hocam. sikinti yok.

  • keltikfrost  (10.09.12 14:15:42)
onu bulamayanlar var, sukret protein aldim diye. bisi olmaz zaten birkac taneden. osurtabilir belki.

  • nekodunlangafana  (10.09.12 14:15:51)
kusmak istiyorsan da ağzına sıvı sabun doldur biraz gezindir ağzında kusarsın.

ya da üç parmağı önce bir güzel balgamla sıva. sonra gırtlağa kadar sok.
  • ya ben lan neyse  (10.09.12 14:16:54)
yediğin tavuktan fazla protein var kurtların içinde keşke midem kaldırsa da ben de yesem kurtlardan. afiyet olsun...

  • gates  (10.09.12 14:17:38)
kusmak icin tuzlu su da baya iyidir. tuzu cok bol olacak. agiza al bir yudum yut, ince bagirsaga kadar ne var ne yok cikartirsin.

  • nekodunlangafana  (10.09.12 14:20:59)
kıymalı makarna gibi düşün.
protein yerine geçer o..

  • icemanr  (10.09.12 14:21:28)
kus. yoksa bagirsak kurdu da olabilir. belli ki iyi pismemis ki kurtlar hala yasiyor. yumurtalari da yutmussundur.

  • beriberi  (10.09.12 14:26:15)
kimse de demiyor ki kurt zehirlemez de kurtlu tavuk zehirler. tavuk zaten en kolay bozulan şeylerden biri, kurtlanana kadar bozulduysa bence biraz yoğurt ye ve hemen bi doktora git.

  • in vino veritas  (10.09.12 14:45:53)
nasıl bi dünya var lan burda ne diyonuz olum?

bence kusmana gerek yok doğal yolla çıksın artık akşam mı yarın mı bilemem onu
  • ofbbjk  (10.09.12 15:04:28)