Terör ile mücadelede hangisi işimizi görürdü?

Batman - Batmobile'in hareket kabiliyeti var dağlarda yol alabilir, keleş mermilerinden kaçınabilir ama mayınlarda pek şansı yok. Ayrıca binalara kanca atma, hızlı yer değişiklikleri kato dağında pek etkili olmayabilir.

Süperman - Uçar, ışın saçar falan.

Aquaman - Bölgedeki bir kaşık suda harikalar yaratır.

Ironman - Nükleer var diyerekten israili topraklarımıza çekebilir.

Spiderman - En az şansı aquaman ile paylaşıyor olabilir.

Evet bıçak kemiğe dayandı.

hocu bence captain obvious felaket işimizi görürdü, o kadar yalanın dolanın içinde göte göt diyecek adam lazım bize, başka birşey değil.

  • naw man fuck that  (08.09.12 18:31:16)
süpermen'i listeden çıkaralım çünkü onun gücü çok orantısız, PKK'nın elinde kriptonit yoktur kesinlikle. adam kahvaltıdan önce terörü bitirir sonra da tokum diyerek kahvaltı yapmaz o gün.

spiderman çok metropolitan bir tip, dağda dikiş tutturamaz. hatta dağı geçtim gökdelensiz bir yerde harcarlar adamı.

aquaman ne lan?

batman: batman iyi bir aday ancak herif yavaş çalışıyor ve yüksek seviyeli suçlulara karşı mücadele veriyor. batman PKK'nın yönetim kademesine operasyon düzenlemekte başarılı olur.

ironman: ironman en kesin sonucu verir çünkü herifte af yok, işini çok hızlı hallediyor, ateş gücü yüksek olduğu gibi kalabalık terorist gruplara karşı da deneyimli. en fazla 1 haftada terörü bitirir. sorunu ise kadın düşkünlüğü, milletin anasına bacısına sulanacak ibne, al başına yeni dertler.

tabi ben burada dağdaki terörden bahsediyorum, şehirdeki terör örgütlenmelerine karşı her biri bir metropolde bir kaç ay geçirmesi gerekecek, metropol temizlenince daha ufak doğu şehirlerine gidecekler ancak spiderman ve aquaman'ı çok fazla doğuya göndermemek lazım.
  • buyuyup buyuk adam olacaktim  (08.09.12 18:40:27 ~ 18:41:49)
aquamani salalım akdenize, yazıktır lan

  • naw man fuck that  (08.09.12 18:42:50)
Yani spiderman ve aquaman poşet mi olsunlar? Aquaman'i ege sahillerine spiderman'i de 4.levente kışlaya mı verelim?

  • ben alper kamu  (08.09.12 18:44:55)
hocu aquaman hani, ne bileyim böyle su tabancası gibin bişey, sal akdenize oynasın arkadaşlarıyla, ironman batman superman almaz onu aralarına zaten napcak canı sıkılır doğuda su yok doğru düzgün.

van gölü canavarı diye yakalar sergilerler valla
  • naw man fuck that  (08.09.12 18:46:36)
xmendeki zihin kontrolu yapan adam lazim bizim milletin beynine girip militarist duygularini temizleyip rasyonellesme doldursun

  • iplikci  (08.09.12 20:47:13)
batman cinden adami saglam almisti bence karayilani bahoz erdali fehman huseyini alir gelir imraliya koyariz apoyla beraber 4 luyu tamamlar okey cevirirler

  • iplikci  (08.09.12 20:48:31)
  • xenophobe  (08.09.12 21:39:01)