Yağ Yakıcı İçecekler

Neler var bildiğiniz? Mesela şekersiz çaya limon sıkıyorum, limon etki ediyormuş sanırım. Onun dışında yeşil çaya da aynı muameleyi yapsam da tadı pek güzel olmuyor. Mor meyveler mi çiçekler mi artık neyse öyle bir çay vardı acaba o da yeşil çayın etkisini gösterir mi?

kafein içeren içeceklere bakacaksın.

  • baldur  (31.08.12 21:10:39)
mor meyveler tırt.yeşil çay iyi işte bi.o da yağ yakıyor mu bilmiyorum ama metabolizmaya iyi geliyo,tok tutuyo falan o şekilde.

  • aşksız prens  (31.08.12 21:18:11)
yiyon içiyon yağ yakıcı içecek alıyon fit oluyon diye bişi yok.
taş devri diyeti
veya
karatay diyeti
incele bunlara göres beslen.
veya
www.westonaprice.org sitesini incele bunlara göre beslen.
  • joepiscopo  (31.08.12 21:28:56)
Benim diyetisyenim var, az çok uyduğum bir diyete de sahibim. Sadece destek olur belki dedim hem de ağzım boş kalmaz.

  • Adram3lech  (31.08.12 21:32:35)
yeşil çay en iyisi ya da bilineni.
omega-3 takviyesi alman gerek. sıvısı var mı bilemem.
bol su.
başka da birşey olduğunu sanmıyorum.
  • african rain  (31.08.12 21:35:31)
sabah kalkınca ılık su için metabolizmahızlanır hatta daha sonrasında spor yaparsanız daha çok yağ yakarsınız gibi bir şey okumuştum. bir de maydonozu haşlayıp suyunu içiyordu bir tanıdığımız içine tarçın ve limonla tadı çok kötüymüş ama yağ yakımına yardımcı oluyormuş demişti.

  • hesabım silindi kırgınım modlar  (31.08.12 22:21:45)
eğer miden sağlamsa sabahları elma sirkesi + su. 1/1 veya içebileceğin ölçüde karıştır. bu yağ yakımı senin için çok önemli değilse, spor ile halledebiliyorsan hiç bulaşma.

mideni delebilir çünkü sirke.
  • aylakadam  (31.08.12 22:56:28)