Eski sorunuza geri donmek

Hic sordugunuz eski sorulara geri donuyor musunuz, sonradan cevap gelmis mi gelmemis mi bakmak icin? Bazilarinin yapmadigina sahit oluyorum, halbuki cok daha iyi cevaplar yazilmis oluyor ama en baslardaki cevaplar tiklenmis olarak kaliyor, tiklenmesinde degil de sorun, gercek cevabi ya da daha guzel cevaplari gorememis oluyor sanki, yoksa bilerek mi isaretlemiyor onu da bilmiyorum. Bazilari da bazi sorularinda dogru cevap olmadigi halde tik koyuyor, ama ayni kisi baska sorusunda gercek cevap varken tik koymuyor. bazilari zaten hic tik koymuyor onlar zaten ayri kategori.. garip seyler donuyor burda be duyuru, ne diyorsunuz bu ise?

cevap gelince mesaj geliyor zaten..
bakıyorum tik koyuyorum gerekiyorsa..
cevap gelmese de arada şööle bir geziyorum gözümden kaçan cevap varmı diye..
  • orange coffee  (14.11.08 21:06:16)
şimdi yazarlara zaten uyarı mesajı geldiği için ben mesaj bekliyorum açıkçası. ama mutlaka tiklemeye özen gösteriyorum.

yalnız tikkat ettiğim bi nokta da var; genelde tiklenmiyor cevaplar. ya soru sahibi teşekkür edip tik koymuyor ya da hiç sesini çıkarmıyor. devlet bunlara bişey yapması lazım.
  • rectoa  (14.11.08 21:07:25)
wallahi ben eski sorularıma da bakıyorum cevaplarıma da. ben cvp veren herkeze işaret koyuyorum.. koymayanlara da ayar oluyorum. hatta sildiğim dahi oluyor bazen (eğer benden sonrakine işaret koyup beni atladıysa)

  • te cetveli dyr  (15.11.08 04:18:55)
ben bakiyorum bol bol.. hatta vay anasini diyorum bazen, birine ssg cevap vermisti..

  • katafalk  (15.11.08 13:25:12)