istanbul üniversitesi?

sevgili istanbul üniversitesi öğrencisi veya mezunu duyurucular, üniversite eve kayıt için gerekli belgeler tarzı açıklayıcı şeylerin olduğu tatlı bir kargo yolluyor mu?

ablam ege üniversitesini kazandığında öyle bir kargo gelmişti içinden bayrak filan da çıkmıştı hatta :( çok kıskanmıştım :( tabi artık mesele kıskançlık değil, okulun sitesinde bile yazmıyo kayıt için gerekli belgeler , sizce yollarlar mı?

yolluyor.

bana 6 sene önce yolladıydı.
  • hope ender  (21.08.12 23:38:31)
kargo beklersen 2015'de okula kaydı yaptırırsın :D

  • bilan  (21.08.12 23:38:56)
Hayır yollamıyorlar.Sitede kayıttan bir kaç gün önce yayınlarlar.

  • neo  (21.08.12 23:39:04)
iü den bahsediyorsun güldürdün beni
kayıt olmak için saatlerce kuyrukta beklediğin öğrenci kimliğini aylar sonra aldığın güzelim okulumuzdan bahsediyorsun bekle sen gönderirler

  • acckr  (21.08.12 23:41:29)
ühühü ya benim yarından itibaren kayıt için gerekli evrakları toplamaya başlamam lazım çünkü en geç hafta sonuna istanbul'a gidicem. napçam ya ben?

kargo çok tatlı değil mi ya :/
  • golgem var iyi ki golgem var  (21.08.12 23:41:55)
yollamıyorlar, istanbul üniversitesine hoşgeldin...

  • saclarimdaki papatyalar  (21.08.12 23:42:51)
yolladıklarında ben kaydımı yaptırmıştım.

  • proculianus  (21.08.12 23:44:03)
sizin de cevaplarınızdan sonra yarışmaya yeni katılan arkadaşlara bu duyuru aracılığıyla bişi söylemek istiyorum, lütfen "ıyk ben o üniversiteye gitmem" falan demeyin o üniversiteye gidiyosunuz en sonunda. şimdi oturup ağlayacağım ya. bi de benim bölümüm 1.+2. öğretim toplam 1100 kişi o kayıt anlarını düşündükçe daral geliyo bana.

  • golgem var iyi ki golgem var  (21.08.12 23:45:13)
bölüme özel kayıt olmuyor
kampüsteki bütün bölümler için aynı tarihler geçerli diye biliyorum
şimdiden kolay gelsin
  • acckr  (21.08.12 23:49:32 ~ 23:50:48)
yahu kayıt tarihleri var herkes bir günde yığılmıyor,sabahın erken saatlerinde gidersiniz işleriniz hemen biter. 12vesikalık ,ösym kazandı çıktısı,lise diploması,ikametgah ve nüfus cüzdanı örneği (bunu tam hatırlamamakla birlikte) falan. yani en azından bunları hazır tut.

edit : bak burada kayıt tarihlerin 3eylül-7 eylül arası yazıyor. www.istanbul.edu.tr

Bu hafta veya haftaya yazılır sitede ne istedikleri.
  • neo  (21.08.12 23:51:48 ~ 22.08.12 00:00:17)
niye yollamasınlar yaw bal gibi de yolladılar bana. hatta disiplin yönetmeliğini de sıkıştırmışlardı araya. ulen ne heyecandı be kayda giderken. iki de bir de evrakları kontrol ediyordum otobüste.. neyse bekle bikaç güne kadar gelir öyle bir zarf. hazırlarsın evraklarını.

kayır avcılar'da olur bu arada, heveslenme beyazıt'a gideceğim diye.

artık bölüm bölüm ayırıyorlar kayıt günlerini, yaklaşık 12 senedir böyle. 3-4 bölüm birden kayıt olacaksınız ama öyle büyük bir yığılma olmuyor. öğleye kadar halletmiş olursun.
  • hosein  (22.08.12 09:19:58)