eBay purchase item

ben ebayde türk lirası şeklinde net olarak ne ödeyeceğim diye buy diyip paypal sayfasında net sayıyı görene kadar ilerliyorum pahalıysa geri diyorum onay vermiyorum ama bazı şirketler sırf buy dedim diye ürünü kutuluyor 50 tane ödeme yap kutuladık kutuyu açtık diye mail atıyor işin boktan tarafı bi delete cancel seçeneği de yok. bi tanesi demiş ödeme yapmazsan hesabın askıya alınır olarak görünür diye. bunlar blöf mü yapıyor yoksa cidden hesap sıkıntıya girer mi?

Cidden hesap sıkıntıya girer. Ayrıca oraya kadar ilerlemenin mantığı nedir? Ürünün fiyatı belli, kargo ücreti belli. TCMB kuruyla hesaplarsın, olur biter.

eBay böyle şeylere çok dikkat eder. Bir ürüne Buy It Now deyip kabul ettiğin zaman bitmiştir, almak zorundasın. eBay'in en çok dikkat ettiği şey budur. Ürünü alıp parasını ödemeyen adama sağlam yaptırım uygularlar.
  • ahmetcan44  (21.08.12 19:53:46)