Hayatinizda Hatirladiginiz ilk sey ve Unuttugunuz son sey

Hayatinizda hatirladiginiz ilk sey ve unuttugunuz son sey nedir? Aslinda hatirladiginiz son sey ile unuttugunuz ilk seyi de sorayim diyorum ama daha cok kasar heralde:) Neyse siz hepsini hatirlamaya calisin, hafizanizi yoklamis olursunuz.

hatırladığım ilk şey kuzenimin üzerime işemesi. 3 ya da 4 yaşındaydım sanırım. unuttuğum son şeyi -unuttuğum için olsa gerek- hatırlamıyorum.

  • blackdog  (10.11.08 16:31:51)
hatırladığım ilk şey: ilkokul civarlarındayken kafa üstü düşüşüm ve alnımın kanaması.

unuttuğum son şey: kendi hayatımla ilgili değil de bir arkadaşın doğum gününü unutmuştum.
  • rectoa  (10.11.08 16:33:57)
hatırladığım ilk şey: 4-5 yaşlarındayken farklı zamanlarda iki üç kere gördüğüm bir rüya. Aslana benzeyen bir canlı vardı rüyamda. Çok fazla detay yok.

  • kriker  (10.11.08 16:54:13)
4 yasinda konya'dan izmir'e tasinirken esyalari yukledigimiz kirmizi, "yanakli" tabir ettigim MAN marka kaymon. aha bunlardandi

www.hurriyet.com.tr

son unuttugum sey de eve gelirken sigara almak.
  • osuruklu  (10.11.08 17:28:13)
@mrtksn, insanların normal şartlarda ilk süt dişleri bir yaşına girmeden çıkar ya, sen nasıl hatırlayabiliyorsun bunu, merak ettim gerçekten.

  • miymiymiy  (10.11.08 18:13:01)
hatırladığım ilk şey: bir buğday tarlasının içinde kaybolmam. köydeki evimizin tam yanında, şimdi gördükçe o zamanki korkumu hatırlar, gülerim (içten içe de ürpermeden edemem ne yalan söyleyeyim).

unuttuğum son şey: her sabah adetim olduğu üzere cüzdanımı ve paralarımı evde unuttum ama onları almak için dönüp geri çıkarken daha önce yanıma almış olduğum şemsiyemi unutmam daha bir son oluyor sanki:) (bugün olmasa da iki hafta önce bu halt yedim valla)
  • tannhauser  (10.11.08 20:11:03)
hatırladığım ilk şey: eski evimizin bahçesinde annemin bana şeklini filan net hatırladığım (neden aklımda kalmışsa bilmem) kaşıkla pilav yedirmesi, pilavın içindeki eriştelerin renk farkı yaratması sonucu nokta nokta aklımda kalması ve akabinde sokağa çıkıp çocuklarla yarış yapmam. (yaş 3 civarı, 4 değil)

unuttuğum son şeyse: kütüphaneye gitcektim ya sahi. =)
  • lejant  (10.11.08 20:58:46)
eğer gerçekten bunu hatırlayabiliyorsan müthiş! ama ne bileyim, annenin dediği daha mantıklı sanki. :)

bu arada benim hatırladığım ilk şey 2 yaşındayken evimizin bahçesinde fotoğrafımın çekilmesi. korkardım fotoğraf çektirmekten, sanırım o yüzden hatırlıyorum.
  • miymiymiy  (10.11.08 23:47:56)
1-1.5'tan itibaren ne varsa hatırlıyorum. yürüteçle yürümeye çalışırken, anneme de baksın diye seslenmem dahil..
unuttuğum son şey--makinedeki yıkanmış çamaşırlar, iki günü geçti galiba, bir tur daha yıkamanın vakti geldi.

  • cedilla  (11.11.08 08:19:03 ~ 08:19:41)
hatırladığım ilk şey: kardeşim ben ve bir arkadaşım bir parkta kum havuzunda oynuyoruz. hava soğuk, paltolar, kaşkollar filan. yaş 3-4 olmalı.

dün akşam eve çıkarken ipod'u arabada unuttum.
  • ezeriko  (11.11.08 10:18:39 ~ 13:44:31)
benimkiler 70 model bir de, düşün..

  • cedilla  (11.11.08 14:43:44)