Borsa

bir mühendis adayı olarak; ekonomiden, borsadan anlamıyorum. öyle ki cnbce'de ekonomi haberleri çıktığında farklı bir dilde yayına geçti kanal sanıyorum.

bana borsadaki bu cahilliğimi giderecek, iyi bir yatırımcı konumuna ulaştıracak kitap önerileri istiyorum. hisse senedi nedir? borsada ne tür yatırımlar vardır? bunları en baştan öğretecek bir kitap çok işime yarar.

herhangi bir şekilde kaybetmeye üzülmeyeceğim 5 bin liradan fazla param var. ufak ufak oynayarak öğrenebilirim.

iyi bir poker oyuncusuyum. insanlar bu ikisinin birbirine benzediğini söyledi ama bilemiyorum.

Kitap tan cok forumlari oku daha faydalı oluyor ve git bi aracı kurumda hesap actir nasıl olsa ücretsiz 50 100 at oraya oyna iniş cıkısları ögren mesela petrol artar ulşım hisseleri düşüşe geçer şirket bilanço da kar acıklar hisse artar vs. aracı kurumlardan sankomenkulü öneririm forum olarakta hisse.net veya borsa.döviz.com

  • steward  (19.08.12 15:33:38)
sorunu buraya alalım :)
www.eksisozluk.com

  • spy of soul  (19.08.12 19:57:48)