ottan boktan sebepten ilan silinmesi üzerine eksiden aynen kopyalıyorum

bir hanımefendi doktora gitmiş. "doktor" demiş, "ben fevkalade sağlıklı bir kadınım. bir tek kusurum var. gaz kaçırıyorum. durmadan gaz kaçırıyorum. evde, işte, kilisede, otobüste, asansörde, süpermarkette... durmadan kaçırıyorum. ama fazla da şikayetim yok. çünkü benim kaçırdığım gazın ne kokusu var, ne de sesi çıkıyor..." doktor bir hap yazmış kadının reçetesine. "bu haplardan günde üç tane al, haftaya gel gene beni gör" demiş. ertesi hafta kadın hışımla girmiş doktorun muayenehanesine. "doktor" demiş, "geçen hafta verdiğin haplardan sonra, kaçırdığım gazlar leş gibi kokmaya başladı..." doktor: - "güzel" demiş. "çok güzel. burnunuzu tedavi ettik demek. şimdi sıra geldi, kulaklarınız üzerinde çalışmaya..."

"moderasyonun niye her haltı silmeye başladığı" iddiasına açıklık getireceğini umuyorum bu fıkranın.
(kibritsuyu, 14.08.2012 12:14 ~ 12:16)
?
şikayet et

eleştiriden anlamayan, eleştiri kaldıramayan modlarla yönetilen fasilite mi ne zıkkımsa artık. amk yazarın olmadığı yerde ne yapayım götü boklu modu.

harika insanlar tarafından yönetilen platform.

b1208.hizliresim.com

bana atılan bu mesajı yayınlamamın ardından 5 dk geçmeden duyurum hollowlife tarafından silindi.

sebep:yasalarla korunan içerik paylaşımı

bu özel mesajı karşı tarafın iznini almadan ifşa etmem haberleşmenin gizliliği ilkesine aykırıymış. hollowlife ile uzun bir konuşma geçti aramızda; ama kanzuk'un konuyla ilgili entry'si ve fatih altaylı'nın yazısını göndermem onu yine de tatmin etmedi. ben o konuşmadan bir alıntı yapayım gerisini siz düşünün.

"bir kişinin avukat olması, her durumda haklı olduğunu göstermez. ki sözlük'teki kurallar, adli kanunlarla aynı şey değildir. birinde geçerli olan, diğerinde geçerli olmayabilir."

(bkz: #23895702)
www.haberturk.com
(subseven, 07.08.2012 21:09 ~ 10.08.2012 20:14)

bu aralar moderatörleri çok çalışıyor önüne gelen herşeyi siliyor. demin birisi bunla ilgili bi mesaj yazmış aynen kopyalıyorum.:

"moderatöre not: hocam son günlerde her bi haltı silmeye başladınız bu mesaj olayı başladığından beri, hani yeni bir kelime öğrenince çocuklar her yerde kullanmaya çalışır ya ona benzedi bu da. fasiliteyi ota boka kullanıyorsunuz. bu mesajı "işe yaradı panpalar, herkese öneririm" demek için attım. dokunmazsanız daha faydalı olur. tişikkirler sipirmin."
(divit, 14.08.2012 03:09)

amk 7/24 burda takılan adamlar var lan. inanmışlar her duyuruya cevap veriyolar böyle. vay amına koyyum işsiz pezevenkler sizi.
(39 uncu harami, 14.08.2012 04:11)

daha önce korsan kitap satan yer sormuştum silinmemişti, geçenlerde başka bir yer için yine sordum, "Yasalarla korunan içerik paylaşımı" sebebiyle silindi. Aslında baktığın zaman sadece o kitapları satan yeri sormuş oluyordum herhangi bir korsan içerik sormuyordum, neyse sonra editledim zaten duyuruyu. sadece modlar yeni çıkan bu özelliğin hevesiyle alelade kullanıyor olabilir. ayrıca compumaster akıllı olsun, klavyeden dayılanmasın ip'den adresini tespit ettim.

  • royal  (15.08.12 05:52:47 ~ 05:53:22)