Bu Turkcell niye böyle? - Hat Taşıma Önerisi

30 TL yükleyince 120 DK Her yöne konuşma paketi geliyordu. Bu uzun bir süredir böyleydi. O konuşma paketini her yöne 1000 sms ve 100 mb internete çevirmişler gizli gizli. E benim her ay yenilenen her yöne 5000 sms 100 mb internet paketim vardı. Otomatik yenilendikten sonra iptal olmasını istedim hiç kullanmadan önce. 10 Eylül'de iptal olacakmış bla bla bla. Bu Turkcell niye böyle? Bu pakete üye olanlara, "böyle bir avantaj durumu oldu, boşu boşuna o paketi yüklemeyin" demesini beklemek çok mu hayalcilik oluyor bu ülkede?

Neyse, uzun süredir hattımı avea ya da vodafone'a taşımayı düşünüyordum. Bu ay şu paketleri sömürüp bunu gerçekleştiricem sanırım :-) Nedir öneriniz? Aylık ortalama kullanımım 1000 sms'i, 2 saat konuşma süresini, 500 mb interneti zorlasam bile geçmez, ki whatsapp ve viber'ın gitgide yaygınlaştığını düşünürsek artık daha da azına ihtiyaç duyabilirim, sms ve konuşma süresi için diyorum, internet için değil.
Bu durumlara en uygun paket ya da sabit hat nedir? Şu an kullandığınız benzeri bir paket ya da hat size kaça mal oluyor? Aylık 20-25 lirayı geçmeyecek bu kriterlerde bir imkan söz konusu mudur?

ben 50 yükledim gençtürkcelim 2 saat gelmedi sms internet falan da gelmedi ona şükür

  • inancsiz deve  (11.08.12 17:22:31)
avea yıkılan paket çok iyi. mesaj ve internet gayet yeterli oluyor benm için, dakikalarla da idare ediliyor. zaten bi üst entryde bahsetmişler.

  • ari avigdor gemel  (11.08.12 18:09:44 ~ 18:10:42)