reklam aramalari- reklam smsleri-spamlar boguluyorumm

son 2 aydir telefonum tam manasiyla pic oldu. her yerden deli gibi reklam mesajlari + call center aramalari yetmezmis gibi bu aralar da telesekreterli reklam aramalari basladi. telefon caliyor aciyoruz otomatik reklam ses kaydi basliyor. bu adamlar gercekten bu tarz metodlarla fayda saglayacaklarini dusunuyor mu?

neyse hacilar and bacilar. nasil kurtulcaz bunlardan.

telini pm at bi bakayım. spam sms ben yolluyor olabilirim :)

  • plastic_angel  (26.07.12 12:43:31)
Çığrından çıkardılar gerçekten. Bankalar abuk sabuk bilgilendirmeler için cepten ulaşamazsa evden, evden ulaşamazsa cepten şeklinde dakika başı arıyor. Bir ara bilmemne termal tesisine internetten ulaşıp insanı bi rahat bırakın diye özetlenebilecek mesaj yazmıştım sinirimden.

  • saatgeceninonikisi  (26.07.12 12:45:47)
bilgi ve iletişim kurumu ortak platformunda iletişim bilgilerimiz mevcut olduğu için yaşıyoruz bunları, ben bugün dilekçe yazıp faxladım kendilerine, düşünün ne kadar bunalmışım, onaysız paylaşmayın 3. şahıslarla dedim, fax no sitenin iletişim bilgilerinde mevcut. TTnet verdi bu aklı da. umarım işe yarar.

  • sannora  (26.07.12 12:59:49)
turkcell ise online işlem merkezi'nde izin verilen reklamlar tanıtımlar gibi bir bölüm var, oraları temizlerseniz "bir nebze" kurtulabilirsiniz.

  • whoosie  (26.07.12 13:10:22 ~ 13:10:49)
Telefonlarda arama engellme filtteleme var artik. ayni laynaktan gelen. cagri ve sms.leri engeller en. azindan.

parca kontor, lira vs yukleme her yerden. ben atm ya da internet bankaciligi kullaniyorum.

forum siteleri bile numarani istiyor artik, bi de onay mesaji atiyorlar. bi kere daha dysunmek lazim numara verirken.

gecen gun de yazmistim, mahkeme kararlarinin bile 118le ogrenilebilindigi bi sistemi olan bi yerdeyiz. temkinli yaklasmak lazim numara verirken.
  • dahinnotha  (26.07.12 13:25:44)
parça kontör yüklüyorsan numaranı kullanabilirler. atmlerden yükle.

  • 1lisan1insan  (26.07.12 18:08:08)