Bu doktorlari taniyan var mi?

iyi aksamlar duyuru ahalisi, cok samimi bir tanidigimiz icin azmi hamzaoglu ve ahmet alanay doktorlari onerildi. gidip tedavi olan, tavsiye eden veya etmeyen var mi?

bu arada hastalik, kemik erimesine bagli omurga kirigi. bu doktorlar hangi alanda calisir denmesin.

Tedavi olmadım ama bir dönem ameliyat olma ihtimalim gündeme gelmişti ve bana herkesin önerdiği tek isim Azmi beydi. Uzun uzun araştırmıştım, eğer ameliyattan vazgeçilmeseydi, tercihim Azmi bey olacaktı. Ahmet bey ile ilgili bir bilgim yok. Sözlükte Azmi Hamzaoğlu başlığında yazmış olan, 1. elden bilgi sağlayabilecek bir yazara sizin için mesaj attım ama bir süredir entry yazmamış, sözlüğe giriyordur umarım da mesajı görür. Geçmiş olsun.

  • istinyede bekle  (25.07.12 20:51:10 ~ 20:51:46)
Bahsettiğim yazardan cevap geldi:

"ben tedavi oldum. benim disimda annem ve ananem de oldu. biz ailecek cok memnunuz. cok halden anlar, her turlu maddi-manevi durumunuzu anlatabilirsiniz. bu hafta istanbul'da degil kongre sebebiyle ama asistanlarindan bilgi alabilirsiniz. florence nightingale'de hasta bakar, onun bolumunun numarasi (212) 315 3636.
ulasmak ve randevu almak biraz zordur ama ugrastiginiza deger. gozunuz kapali olarak kendinizi teslim edebileceginiz sayili insanlardan biridir."

diyor kendisi. Tekrar geçmiş olsun.
  • istinyede bekle  (25.07.12 21:48:39)
geçmiş olsun arkadaşım.
cevap veren diğer yazar arkadaşımız meseleyi net bir şekilde açıklamış zaten ama bir de ben yazayım. azmi bey 10 numara adamdır. kesinlikle tavsiye ederim. babaannem ameliyat olmuştu zamanında. babam hep söyler " allah o azmi bey'den razı olsun yaa" falan filan diye :) ahmet bey'i ben de duymadım. ama azmi bey'i tanımamız yetiyordur sanırım. geçmiş olsun tekrardan...

  • aguilas negras  (26.07.12 22:20:32)