Evekitap'dan kitap siparis eden var mi?

reklamlari ise yaramis mi diye merak ettim.

üye oldum bi şey denk gelirse falan diye ama herhangi bi şey sipariş etmedim henüz..

  • buzzlightyear  (23.07.12 10:43:12)
Tasarımı o kadar kötü ki girince hemen çıkıyorum.

  • coca--cola  (23.07.12 10:45:14)
Sipariş verdim, ertesi gün kitap geldi. Paketlemesi çok hoşuma gitti. Bir çok arkadaşa da tavsiye ettim, onlar da takibe aldılar.

  • lucky_meh  (23.07.12 10:46:50 ~ 10:46:57)
sırf reklamlarından bezdiğim için alıcağım varsa bile almıyorum.

  • mortac  (23.07.12 10:47:15)
reklamları artık beni de bezdirdi. artık alacağım varsa da almam. 3 kuruş ucuz satıyoruz diyorlar ama mahallenizdeki kitapevine gidin bakın onlar da hemen hemen onlar kadar indirim yapıyor. Otostopçunun Galaksi Rehberi'ni maltepe kitapevinden 35 liraya almıştım mesela. burda 38,90 + bir de kargo ücreti veriyorsunuz sanırım.

  • mally phoenix  (23.07.12 11:03:08)
ben sipariş verdim, 2 kez, ancak siparişlerimin ikisini de kitap yurdunda daha ucuza gördüm sonrasında, özetle, bıraktım, kullanmıyorum.

  • sannora  (23.07.12 11:07:46)
valla sipariş vermedim de ihtiyacım olsa alırım bunlardan.
azcık da bu adamlar kazansın.
1-2 lira ucuz olsa ne olur lan?
zaten yılda 4-5 tane kitap okuyorum.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (23.07.12 11:15:20)
Ben de bir defa sipariş verecektim, adres tanımlamasını kabul etmedi site. Sonra aynı seriyi (games of thrones) yine burdan bir arkadasın tavsiyesiyle başka bir siteden daha uygun fiyata buldum. Eksiduyuruya verdigi destekten dolayı kendilerinden almak isterdim ama insan önce kendi bütçesini düşünüyor valla...

  • vejeteryan vampir  (23.07.12 11:26:09 ~ 11:26:59)
@kredi kartı, niye onlar kazansın biraz onu anlamadım. Sadaka mı veriyoruz ya da babamızın oğlu mu bunlar? En ucuz hangisiyse ondan alırım.

  • coca--cola  (23.07.12 11:56:54)
en az iki yıldır d.r dışında bir yerden kitap almıyorum.

  • iddaaci  (23.07.12 12:21:57)
la olm aç gözlü olmayın.
vereceğiniz para fazlan 3-5 lira..
tamam bu devirde kimse kimseye para vermiyor.
ama adamları görmüyor musunuz?
bir şeyler yapmaya çalışıyor.
al işte tanıdık gibi düşün.
tutup sana sahte kitap yollayacak değil ya..
ne acayip insansınız.
sanki 50-100 tl fazladan para vereceksin.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (23.07.12 22:33:06)
piyasada ki rakiplerinden3-5 krş a satan tüccar aç gözlü olmuyorda , biriktiriceği 3-5 krş larla ekstra 1 kitap alabilitesi olan okur mu aç gözlü oluyor.. fanboyları bambaşka kafadaymış... sitenin iyice sogudum boyle fanboy lara sahip siteden

  • mortac  (24.07.12 07:32:51)
Allah aç gözünüzü doyursun.
Ben adamların fanboyu falan değilim.
kitap da almadım hiç.
alırsak diyoruz.
öğrenci adamlar.
üç beş kuruş kazansınlar.
ne aç gözlü adamsınız lan.
  • kredi_karti_hesap_ozeti_gelmis_hanim_sen_ne_a  (25.07.12 01:45:39)