Kafam çok karıştı?

sizi de sıkmamak için kısaca anlatacağım. yaklaşık 2 yıl boyunca herkesi kıskandıracak seviyede mükemmel bir ilişkimiz oldu. 4 gün önce "sıkıldım, her şeyi tükettik" diyerek benden ayrıldı. Yani terk edildim. Ayrıldıktan 2 gün boyunca aradım yapma etme falan ısrar ettim, ağladım sızladım. ama o çoktan aklında bitirmişti. tam unutmaya, toparlamaya çalıştım kendimi o aradı...

"nasılsın? iyi misin? alışkanlık olmuş konuşmayınca tuhaf hissettim kendimi, beni kötü hatırlama, arayıp sormamazlık etmeyim diye aradım
(her ay 2 bin dakika telde konuşuyorduk, telde konuşmadığımız vakit yan yanaydık zaten)nasıl olduğunu merak ettim sadece yanlış anlama(bu kısmı 3 kez tekrarladı) ben de, "iyiyim toparladım kendimi" falan dedim.

Şimdi kafamı karıştıran mesele, umutlanmalı mıyım?
Not: erkeğim.

umutlanmamalısın. vicdanını rahatlatmak, iyi olduğunu görmek için aramış.

  • devilred  (22.07.12 21:07:29)
dediği gibi alışkanlık olmuş.
bi süre arasıra yine konuşur edersiniz. ama kesinlikle umutlanma derim ben.
umutlanma yine olacağı varsa olur. bekleme kendini başkalarına kapatma.
  • bandodakimajorkiz  (22.07.12 21:07:32)
konuşma bence. daha kötüye götürebilir senin ruh halini.

  • prodeq  (22.07.12 21:12:00)
her katil gibi kurbanını son bir kez daha ölüp ölmediğine bakıyor.
hayatına devam et.

  • karabela  (22.07.12 21:20:22)
umutlanma. geçmiş o iş. kızlar yapar onu genelde. benzerleri hep yazılıyor buralara.

  • asilsiz suclama  (22.07.12 21:25:19)
bitmis o is hacu

  • cogito ergo sum  (22.07.12 21:53:16)
karabela+1000

  • buyrun  (22.07.12 21:59:44)
(bkz: kızın siktir çektikten sonra nasılsın diye sorması)

şöyle de bir şey varmış.
  • asilsiz suclama  (22.07.12 22:04:11)
başka biri olabilir ama seni yedekte tutmak gibi bir amacıda olabilir. salla sen. 2 senelik ilişkiyi bitirmiş madem kendi ne arıyor. he kötü davranan,yanlışları olan biriysen, ondan bitirdiyse bilemem tabi.

  • wax simulacra  (22.07.12 22:07:19)
bunu yapmayan kız yok. umutlanma panpa. dost acı söyler. şurada ne ilişki tavsiyeleri verdim,çoğuyla kontağı koparmıyorum,olumlu geri dönüşler alıyorum... kızların büyük çoğunluğu benzer davranışlarda bulunuyor bu da onlardan biri.

Ha bu saatten sonra tekrar barışıp; 4 yıl daha çıkarsınız olmaz demiyorum ama ben bahis şirketi olsam 1 e 3000 falan verirdim.

diğer ihtimal;vicdanına yenik düşüp tekrar döner gibi olursa atlama muhtemelen kısa süre içinde tekrar terkedebilir daha kötü olursun.
  • rudeboy  (22.07.12 22:14:15)
başka birini bulamadı "acaba" diye geri arıyor panpa. kendinden emin bir şekilde tavrını koy.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (22.07.12 22:14:52)
çok sağolun ilginiz için. Umutlanmamak en iyisi. Toparlanıp işe güce odaklanalım. Giden de siktirsin gitsin 4 günde 4 kilo verdim anasını satayım.

  • kemirik  (22.07.12 23:02:57)
sakın dönme paşam, kuyruğunu kıstırıp dönerse bile sen dönme, önüne bak artık.

  • charlesbukowskiineksi  (22.07.12 23:22:22)
Acilen kendine uğraş bul kardeşim geçmiş olsun.

  • denlar  (23.07.12 01:01:13)
dostum yukarlarda da yazıldığı gibi geçmiş olsun.siktir et.kafana takma bence he eğer takıyosanda belli etme okadar rahat göster kendini ag zaten olan olmuş madem ağlıyon sızlıyon bilmesin görmesin sözlerinle boktan boka sok ama iyiki bitirmişim de dedirtme ona :)

  • memnun  (23.07.12 10:59:51)
bu arada herkesi kıskandıracak seviyede mükemmel bir ilişki demişsin ama ayda 2000 dakika telefonda konuşup geri kalan zamanda da berabermiş iseniz, şu an haline şükret derim. önünüzdeki muhtemel ilişkilerde de bu kadar bağımlı olmayın telefona. hele o 5000 smsler yüzünden kaç insanın yaşantısı, kaç ilişki telef oldu kim bilir.

  • ben nick gordum  (24.07.12 04:28:30)
4 ay sonra gelen edit: koyim anasının götüne.. Yeni bir kız buldum mutluyum mesutum. Bu sefer o beni çok aradı ağladı falan ben kabul etmedim.. İnsan aşıkken ilizyonda oluyor, kendine geldiğinde mantıklı düşünüyor gerçekten.

  • kemirik  (29.11.12 19:56:26)
En son edit: amk o kızdan da ayrıldım yapamadım. Ama yukarıda bahsettiğim eski sevgilime de dönmedim. Neyse sikim sevgilisini ya. maddi durum yok hem istifa planlıyorum şimdi para lazım olacak :))

  • kemirik  (31.12.12 12:59:47)
en en son edit: 7 ay geçti barıştık...

  • kemirik  (06.02.13 00:46:10)
Son son son edit: Barışmamızın üzerinden 1 ay geçti ama ben yapamadım.. Ayrıldım.. Bu sefer ben terk ettim :D Artık sondu bu. (İnşallah)

  • kemirik  (03.03.13 22:06:41)