hanımlar bir sorum olacak

bıyıklı erkek mi bıyıksız erkek mi ?

not bıyıklıyım

adamına göre. hanım değilim.

  • ermanen  (16.07.12 19:07:37)
erkeğim, tipe göre bıyığa göre değişir.

  • basond  (16.07.12 19:09:02)
img1.loadtr.com

image.thehothits.com

bilmem yeterince açıklayıcı mı
  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (16.07.12 19:09:35)
@bagdf
yeterince açıklayıcı değil, çünkü ikisi de berbat.

  • baldur  (16.07.12 19:19:19)
tipe göre değişir ben nişanlımın iki halini de çok seviyorum mesela...ama erkek dediğin bıyıklı olur vs gibi şeyler kalmadı artık onu soruyosan...

  • yazbitmesinsipidikterlikdolabagirmesin  (16.07.12 19:24:12)
hani gur olup yukariya dogru hafifce kivrilan biyigi ben cok sik buluyorum. onun disinda isin icinde sakal var mi yuz tipi nasil kilo ve gidik durumu nasil ust dudak uzunlugu alt ve ust cenenin geride ve ileride olmasi hep farkli sonuclar dogurur. vezir de eder rezil de. mesela ben hep ayni tip erkeklere az once bahsettigim biyik tipini yakistiriyorum.

(git: www.google.com.tr
  • mavicorap  (16.07.12 19:36:19)
hiçbir şeye göre değişmez. her zaman bıyıksız.

  • inthechaos  (16.07.12 20:24:23)
bıyık mı kaldı artık yaaa. yeterince kötü propagandasıyla tüm bıyıklar kesildi sanıyordum. :)

bence de bıyıksız erkek. (kadınım)
  • kakao  (16.07.12 21:04:53)
Yakışan sadece bir kişi tanıdım, onda iyi duruyordu. Esasen iyi durmuyor, yakışanda değil ise o bıyık.

  • balekmek  (16.07.12 21:25:46 ~ 21:43:37)
bıyık iğrenç gelirdi bana ta ki acaip karizmatik bir bıyıklı ile karşılaşana kadar. hatta kendisine bir başucu eseri ithaf ettim, yakışma ile alakalı sanırım.

  • elbar  (16.07.12 21:31:37)