Günaydın Duyuru İnsanları

Nedir bugün olaylar olaylar? Neler planladınız? Neler olsun istiyorsunuz? Ne değişiklikler var her günden farklı bugün? Yoksa yok mu?

çok eğlenceli planlarım var, şimdi giyinip işe gitmek, deli stresli bi iş günü olacak bu arada, çalışmak çalışmak çalışmak, ardından eve dönmek , 3-4 saat dinlenip uyumak, kıskandırıcı değil mi?

  • hypathia  (09.07.12 07:42:42)
iş görüşmesinden cevap bekliyorum..
amfi alıcam bi tane..
müzik grubumuz içi çok çalışpmam lazım bi de..

büdüt: aaa!! bende yaz okuluna gidiyorum ya la..
  • dedim dedim de kime dedim  (09.07.12 07:43:16 ~ 07:56:54)
sevgili lunedor,
biricik qezbanın olarak söyliyim hemen: yaz okuluna gidiyorum. Bugünkü planım sigarayı bırakmak, spora başlamak ve bozguna uğrayan ilişkimdeki problemlerin bana ait kısmını anlamaya çalışmak. sen napacaksın?

  • redlinetheturk  (09.07.12 07:50:41)
UPS'in 5 gündür getiremediği pakedimi almayı düşünüyorum bugün. Aslında nereye düşünüyorum, söke söke alacağım. Getirmeyi başarabilirlerse gerçekten değişiklik olacak.

  • supreme vampiric evil  (09.07.12 07:54:29)
Sormuşum cevap vermemişim vereyim hemen ben de qezbanımın sorusu vesilesiyle :)

Gebze taraflarında ufak bir eğitim işim var oraya gideceğim bir saat sonra, tam program belli değil ama iki saat benim eğitimim dışında bol bol kahve içerim tahminen sonrası kısmet, kalma veya dönme ihtimalim var oralardan, umarım dönerim çünkü otelleri sevemedim bir türlü :)
  • lunedor  (09.07.12 07:56:31 ~ 08:10:02)
valla rutin bi gün birazdan bankaya gidicem bikaç bişeyler alacağım sonra eve gelip duyuruda takılacağım öğlende işe giderim sonrası meçhul.

  • basond  (09.07.12 07:58:29)
ben hayatimin askini bulmayi planliyorum :P

  • fraise  (09.07.12 08:00:51)
Aslında yapılacak işler icat edilecek delice proje fikirleri memnun edilecek insanlar çok. Sigarayı bırakmıştım ama yeniden asıldım.Halbuki azimliydim bugun yine bırakırım,kimseye söylemeyin:) Bugun kaykayım üzerinde düşmeden kaymaya çalışmaya devam edecegim,üzerine güzel bir animasyon yapıp stencil ile çizecegim,saç-sakal kestirecegim.2 haftadır yapmadıgım reklam filmi için kamera ayarlayacagım.Bu arada html5 ve css ile android telefonlar için tasarımlara devam edecegim:)Ha bir de hiç yüz vermedigim bi kız arkadaşımı ziyaret edicem. Sizden naber? :)

Tabii işler zamana yayılı..aşklar dakikalarda özel.
Herkese iyi haftalar,güzel yıllar.
  • kokhucre  (09.07.12 08:06:33 ~ 08:08:16)
07.35 de uyan evlatlık aldıgın kedilerin annesinin kayıp oldugunu gör panik yap , dışarı çık ara bulama , 08 20 de eve gel anne kediyi yavrularını emzirirken bul.. cidden bambaşka başladım amk.

  • mortac  (09.07.12 08:29:26)
gunaydiiiiiiiin,
sirkette isler beni tatmin etmeme basladi. hayatimda bir challange kalmadi. Buna siket ici bir cozum arayacagim bugun , yarin liderimi bezdirecek bir konusma oncesi hazirliklar falan. bir projenin bir aydan fazladir bitmeyen bir isi vae onu lolaylamaca, neden bitmedigi icin rapor hazirlamaca. birinden haber bekliyorum gelirse guzel bir yemek, gelmezse yuzlerce kalori harciyacagim, moralimi duzeltecek fitness, her iki durumdada yorgun ve multu bir sekilde eve gelir gelmez uyumaca.

  • ilkdefa  (09.07.12 08:34:15)
1,5 yıldır aynı şirketteyim. şirket bir arpa boyu yol alamadı. gecikmenin sebebi patronların hatası, proje müdüründen sabah azarını yiyen ben. sokarun böyle işe. aralık geleydi de askere gideydim hayırlısıyla.

  • rony  (09.07.12 09:06:14)
Dün odamı temizlemekten haşatım çıktığı için bütün gün tek başıma ve yarı yatar pozisyonda kitap okuyacağım, internette takılacağım. Film de izlerim tabii. Yanımdaki masada bir kase kiraz ve kayısı var.
Kirazı bilerek yeşil kaseye koydum, çok güzel görünüyor.

  • tanterosa  (09.07.12 09:19:38)
uzun bir zaman sonra kitap okumaya başladım. iyi geldi. eve gideyim de kitap okuyayım diye düşünüyorum şu an işteyim.

  • baldur2  (09.07.12 09:25:46)
birazdan nakliyat arabası tutup,okulu biten arkadaşımdan 3-4 parça ev eşyası alacam.daha sonra hastaneye gidip 1-2 test yaptıracam.ordan da spor salonuna gidecem.akşamında da ders çalısmayı ümit ediyorum.

  • integral almayi bilmeyen muhendis  (09.07.12 09:45:23)
büt var bugün büt.yarın da yaz okulundan aldığım bi dersin vizesi var sonra yine büt var .öyle bol eğlence ekşın falan

  • damla cikolata  (09.07.12 09:46:33)
3. kez aldığım dersin sınavına yine çalışmadım. Birazdan başlıyorum çalışmaya, akşam saat 17:30'da sınav başlayana kadar da devam ediyim diyorum.

  • geven kafa  (09.07.12 09:52:15)
yarın dedemlerin yanına gideceğim. çantamı hazırlarım (15 dk falan sürer).
8-10 gün burada olmayacağım için acaba bir denize mi gidip gelsem diyorum.
bir kitapta 2 öykü kaldı 30 sayfa kadar, bir yandan ona bakarım diyorum.
belki bir film izlerim diyorum.
hayatımdaki değişiklik ise şu: 9.20'de kalktım. hafta sonu 2 kpss oturumuna girdiğim için cmt-pazar erken kalkmıştım. haliyle dün erken yatıp bugün erken kalktım. böyle. tabii, maaşlı bir işte çalışıyor olsam herhalde planlarım böyle olmazdı :)
  • gogu delen adam  (09.07.12 09:59:17)
sabah pasaporta başvurdum. sonra işteyim.

akşam arabayı sevgilime vereceğim, sırf o yüzden mesaiye kalacağım. ama sanki iş varmış da kalıyormuşum gibi yapacağım.

eylülde yurtdışına gideceğim uzun süreliğine. işe bugün mü söylesem diye düşünmekteyim.
  • colg fusion  (09.07.12 10:32:28)
Sabah 7'de yatıp 10:43'te kalktım. İşlerim var ve gündüz sıcaklığı yüzünden rehavet çöküyor, gece bitirmeye çalışıyorum. Zaten stres yüzünden pek uyuyabildiğim de söylenemez. Ama şu dakikaya kadar yaptıklarım:

- Bilgisayarı açmak
- Google'da arama yapmak (önemsiz bir şey), Mailleri kontrol etmek, Twitter'a girmek
- Bütün gün sokaklarda gezinen kedimi aramak
- Nihayetinde lütfedip gelmesi
- Tartılmak -ve korkmak- ve diyete özgü bir kahvaltı hazırlamak. Her Pazartesi olduğu gibi bu Pazartesi de diyete başlamak ama gün bitmeden bozacak olmak. (Boşuna uğraşıyorum yani.) Önümüzdeki hafta Pazartesi'ye kadar esen kalmak.
- Kahvaltı ediyor olmak.
- Muhtemelen bir bölüm dizi izlemek ya da müzik dinlemek. (Kahvaltı sırasında.)
- Oturup bütün gün ders çalışmak. (Sınavlar)
- Ders çalışırken stresten saçlarımdaki düğümleri çözmeye çalışmak, saçların çoğunu her zamanki gibi koparmak. Ve sonuçta gene başarısız olmak.
- Çok sıkılıp, sıtkım sıyrılıp, yürüyüşe çıkmak gecenin bir vakti.

Aralarda gene yemek yeme vs. mevzuları var tabi, ama ne olur bilemem?
  • pasp  (09.07.12 11:44:10)