ekşi duyuruda üye atılması

bir tane dadanmış küfür ve hakaret ediyor. sözlük yazarı değil arkadaş. buradan atılma şartları nedir?

özel mesajla küfrediyorsa moderasyon karışmıyor. mallar listesine ekleyebilirsin.

  • jangara  (06.07.12 00:21:15 ~ 00:21:27)
mallar listesine ekle.

  • rokoko  (06.07.12 00:21:50)
Moderasyonda kankan varsa dilediğini attırırsın. Yoksa pek şansın yok. Sınırları zorlamayı severim diyorsan aşağıda modere edenler kısmındaki herkese tek tek mesaj atmanı öneriyorum.

Ha ne olacak? Troll vatandaş diğer nickiyle sövmeye devam edecek sana. Hadi hayırlı tıraşlar.

Düdüt: Oha bir de özel mesaja karışmıyorlarmış. Ekşiduyuru, hayallerin ötesine geçen site.
  • terelelli  (06.07.12 00:22:20 ~ 00:22:55)
ben bugune kadar ozel mesajdan kufurden dolayi kimseyi atmadim, kankasi var diye attiran varsa soylesin o moderatoru ucurayim.

  • compumaster  (06.07.12 00:23:28)
@compumaster, iyi niyetli olduğuna inanarak konuşuyorum, yap hangi moderatörün ne faaliyette bulunduğunu (silme, sabitleme vs.) herkesin görebileceği bir sistem, ben bir ayda burada moderatör bırakmayayım.

Edit: Bak aklıma geldi, yanılıyor da olabilirim ama ''birine yaptırım uygulandı diye diğerlerine de yaptırım uygulanması gerekmez'' şeklindeki muhteşem vecizenin sahibi sen değil misin? Öyle ise tartışacak fazla bir şey yok zaten.
  • terelelli  (06.07.12 00:25:23 ~ 00:26:48)
moderasyon konusunda benim de biraz sıkıntılarım var, kim olduklarını bilmiyorum ama birisi ya da birileri moderasyondan, duyuru sahibinin cevap yazmasına izin vermiyor. adam soru soruyor anlamamış tam sorumu, cevaplamak için cevap gönderiyorum siliyorlar. adam da özelden soruyor iplemiyor musun sen duyurunu cevap versene diye.

  • zaraeta  (06.07.12 00:31:28)
kakam geldi ne yapayım diyen adamın duyurusu da silinmiyor hazır compu bulmuşken söyliyim dedim

  • uykusuz her gece  (06.07.12 00:32:16)
kişisel olarak sormamıştım aslında. bir tanesi üye olmuş buraya 2 tane soru da hakaret içeren şeyler yazmış. yani ekşi de tamam çokta takmam da burası daha nezih bir ortam olarak gözüküyor gözümde. bu tür davranışların sınırı nedir demek istedim. yani belli adam şakirt küfür etmeye gelmiş.

  • eskiden buralar hep entrydi  (06.07.12 01:04:30)