heat filminde böyle bir diyalog var mıydı

robert de niro ve al pacino nun baş rollerde oynadığı kült bir film var adı heat bu filmi yıllar önce izlemiştim ve sanki aklımda şöyle bir diyalaog kalmıştı galiba suçlu polise "özgür olmak hiç kimseye hiçbir eşyaya bağlı olmamak bir evi (ya da odayı mekanı) 10 saniyede terk edebilmektir" diyordu belki cümle tam olarak bu değildi ama özü buydu ve eminim bu diyalog bu filmdeydi turkcealtyazi.org dan filmin alt yazısını indirdim www.turkcealtyazi.org ve anahtar kelimeler yazıp diyaloğu aradım hür serbest oda 10 saniye özgür bağlanmamak gitmek gidebilmek bu kelimeleri yazdım ama diyalog çıkmadı bu filmi izleyen var mı bu filmde bu diyalaog var mı ve eğer benim gibi kafaya takan bir arkadaş olursa alt yazısını indirip belki başka anahtar kelimeler yazarak bu diyaloğu bulursa çok sevinirim

www.imdb.com

Şurada da bulamadım ama belki tekrar gözden geçirirsiniz;
www.imdb.com

  • pitcheuse  (05.07.12 13:51:26)
Bu filmde o diyalog, zaten filmin ismi "heat" de oradan geliyor. Orijinali şu sanırım o diyaloğun:
"...don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner."

  • siyahsirtcantasi  (05.07.12 17:18:25)