Verdiğiniz cevaba tik atılmayınca

örneğin iki üç gün geçti tik atılmamış,siliyor musunuz?

benim gibi sinirleniyor musunuz?

ben fark etmiyorum genelde ama fark edersem çok pis beddua ve küfür edippp hmm bu kadar, beddua ve küfür ediyorum sadece.

  • lunedor  (02.07.12 14:26:14)
"yeni herhalde" diyorum duyurularına bakıyorum. ama hiçbiri de yeni olmuyor tecrübeli arkadaşlar oluyor. amınzıskim diyip gidiyorum.

  • zaraeta  (02.07.12 14:29:07)
2 durum var, cevabi beğenmeyip tik atmamiştir, cevap isine yaramamistir. bi de kimseye tik atmayan, geri dönüş yapmayanlar var. 2 sekilde de silmiyorum cevabimi, ama kimseye tik atmayanlar, geri dönüş yapmayanlar sinir bozucu. acaba bilmiyorlar mi tik olayini diye düşünüyorum bazen.

  • lonelily  (02.07.12 14:33:18)
allah, bacı ne varsa sövüyorum
mümkünatı yok kabullenemem böyle bir şeyi hayır olamaz

  • neira  (02.07.12 14:36:02)
önce sövüyorum, baktım olacak gibi değil o kutucuğun içindeki boşluğun içimi kapladığı zamanlar oluyo. sonra cevabımı siliyorum. ardından üyeliğimi siliyorum. sonra da tüm pcye formatı çakıyorum. en nihayetinde de spalding beyzbol sopamla laptopu parçalayıp camdan aşşa fırtlatıyorum.

telden yazıyorum şu an :/

p.s.: olm manyak mısınız lan? tik ne amk :D
  • tahret muslugu  (02.07.12 14:42:09)
ana bacı soy sop sülale enişte teyze baldız hepsine giydiriyorum , çok acayip sinirleniyorum öyle böyle değil ya, adam sormuş sorunu sende o konu hakkında bilgin var vermişsin cevabını ama tik atmadı ya işte o zaman beni kimse tutamaz o tik atılmalı yani bence, mesela bir adminden duydum sene sonu en fazla tik alana adminlik veriyorlarmış , bilinçlenelim bence, hatta tik atılmazsa özelden uyaralım falan yani adam bakınca " adam inanmış" desin için.

  • theherbaliser  (02.07.12 14:42:23)
Silmem, üzülmem ama bazen iplenmiyor muyum diye hissettiriyor.

Bazen ben de unutuyorum tik koymayı, ama haftada bir falan Benimkiler'e tıklayıp kontrol ediyorum başlıkları.
  • himmet dayi  (02.07.12 14:49:35)
silmiyorum. ama;

hiçbir cevapta tik yoksa tik atmayı bilmediğini düşünüyorum.

sadece benim cevabımda tik yoksa:

a. cevabımın işe yaramadığını düşünüyorum, ki olabilir, işe yaramamışsa tik atmamıştır. işe yaramadığı halde sırf cevap yazdım diye tik atmasını beklemem. hak veririm.

b. gayet işe yarar, hatta birebir soruya cevap olduğu halde sırf hoşuna gitmediği için tik atmamışsa yine silmiyorum ama üzülüyorum. uğraş didin o kadar cevap ver, verdiğin cevap tamamen doğru olsun, ama soruyu soranın hoşuna gitmediği için tiklenmesin.

mesela: (git: 435299)
  • kibritsuyu  (02.07.12 14:54:50 ~ 03.07.12 01:56:29)
tick atılsa nooolur atılmasa noolur...

  • 26.11  (02.07.12 14:57:28 ~ 14:57:48)
tik atılsa nolur atılmasa nolur diyorsunuz da şimdi; benim istatistiğim şöyle
Toplam cevap sayısı: 1542
'Cevap bu' olarak işaretlenmiş cevap sayısı: 1103
'Cevap bu'/Toplam cevap oranı: %71.5

Yani be şimdi 439 tane cevabımda kıçımdan mı uydurmuşum bunu mu demek istiyor toplum bana, yalancı mıyım ben? kandırıyor muyum milleti? yani %28.5 ibnelik var sende gibi algılıyorum ben bunu, bak sinirlendim birazdan 439 kişiye ana, avrat, bacı, kitap, allah, vidanjör, kasımpatı filan dümdüz gidicem. kulakları çınlayan olursa bir baksınlar bakalım tik atmadıkları cevapları vardır belki bir tik atıversinler bakarkende...
  • lunedor  (02.07.12 15:09:52 ~ 15:10:45)
Bir de siz kendinize tik atıyor musunuz? Bunun raconu nedir, ben atıyorum hep sonra megaloman bellenmeyelim :S

  • lunedor  (02.07.12 15:21:42 ~ 15:25:45)
@lunedor

doktora görün.
  • theherbaliser  (02.07.12 15:47:39)
evet,tik atılmadığı zaman siliyorum cevabımı.sinirleniyorum,ama o anlık sadece.

@lunedor ben kendime de tik atıyorum.çünkü eğer atmazsan tik oranın düşer. :D
  • michael jackson  (02.07.12 15:51:39)
tik atmamak isyanımdır, ben tik atmazsam küfür etmişim saysın atmadığım kişi e ben de böyle algılıyorum biraz tabi.

@theherbaliser 12,5 senedir filan gidiyorum düzenli olarak.

@michael jackson ben de öyle düşündüm o yüzden hep attım tik hem zaten okuyunca duyuruma gelen cevapların hepsinden de güzel yazmışım, hak etmişim tikimi yani :)
  • lunedor  (02.07.12 16:04:58)