bu neyin kafası

gerçekten bu neyin kafası

cehalet kafası

  • dessy  (02.07.12 09:39:06)
kafalik bir durum yok. islam ortunmeyi emreder. ve bu tarz kiyafetler spor icin de olsa islamiyette haramdir. bir koltuga iki karpuz sigmiyor. kafa olarak birbirinizden farkiniz yok. ya onlar gibi inanip onlar gibi dindar kalacaksiniz. yada sevisirim, soyunurum. icerim o benimle allah arasinda gibi alternatif inanc sekilleri uretmeyeceksiniz.

edit : ateistidmanyurduspor sol beki.
  • dokunmakalbime  (02.07.12 09:43:45 ~ 10:22:57)
valla şekercim, senin islamiyetin aynı zamanda lüksü yasaklıyor ama her ne hikmetse başı kapalı kadın veya sakallı amcaların çoğu son model lüks araçları kullanıyor.
ikincisi, her türk müslüman olacak diye bir kaide yok.
üçüncüsü, allah, allahçılık yapanları hiç sevmez kardeşim.
  • dessy  (02.07.12 09:56:38)
düşüncelerine katılmasam da, düşüncelerini dile getirme hakları olduğunu düşünüyorum neyin kafası muhabbeti yapıp ''Cehalet vs'' ile yargılamak, insanı haklı iken haksız duruma getiriyor bence.

herkesin her konuda kendi görüşünü söyleme hakkı var sonuçta.
  • Laplace  (02.07.12 10:04:06)
duyurunun acilis sebebi nevin yanitin tercihi degil. muhafazakar kisilerin yorumlari. ve ben de diyorum ki kafalik bir durum yok adamlar sadece inanclarina ters dusen bir durumu elestriyorlar.

onlari elestirenlerin cogunun modern musluman oldugunu bildigim icin. yasadiklari celiski ile ayni kafalarda olduklarini soylemeye calistim.
  • dokunmakalbime  (02.07.12 10:05:12)
vay amk bunu bile savunacak bişey bulmuşlar.o resme yorum yazanların hepsi yobazlıkta çığır açmış.

  • geberix  (02.07.12 10:25:19)
inancınız henüz daha şekilden bi adım öteye gidemeyip, niyete varmadı ise, ki sporcunun niyetinin hazır dünyada herkes beni izliyorken, şu vücudumu da herkese bir teşhir edeyim olarak algılıyorsanız, emeğinin, çabasının farkına varmanıza engel ise gördükleriniz yürüyecek çok yolunuz var demektir, kolay gelsin.

  • rn  (02.07.12 10:38:31)
islam başkaları hakkında ileri geri konuşmayı, dedikodu yapmayı ve özellikle başkasının inancını sorgulamayı yasaklar. kuranı okumamış veya anlayamamış insanların kendini müslüman zannetmesinden başka bir şey değil bu. ben bu insanlara derim ki: "sen kimsin? bir insanın inancını Allah'tan iyi mi bilirsin?"

  • r_u_h  (02.07.12 10:38:39)