Pirlo muhabbeti ne?

Bir Pirlo muhabbetidir gidiyor bir suredir. Gerci bitmis bile olabilir o muhabbet ama. Ne yapti bu adam da birden böyle kahraman oldu, bir ozet gecsenize. Bir tane penalti gordum ama ne olayi vardi anlamadim..

Ya işte şey gibi düşün. Onun yerine başkası olsaydı, öyle hafif bir şekilde vurmazdı, farkettiysen top ağır gidiyor. Kaleci rahat yakalayabilirdi. Mesela yerinde ben olsam topa abanırdım. Abanmadığı için kahraman pirlo

  • Harpp  (27.06.12 15:08:21)
penaltılar sonucu biri yarı finale yükselcek.ve pirlo risk alıyo ve riskli bir penaltı kullanıyo.panenka penaltısı.kaleci doğru köşeyi tahmin etse %100 kurtarırdı.ve belki de italya elenirdi.ama şimdi almanya ile yarı final oynayacaklar.belkide şampiyon olcaklar.

  • michael jackson  (27.06.12 15:10:29)
aslında attığı panenka penaltısı ile ingiltere kalecisine ayar verdiği için kahraman oldu.
bizim sözlükçüler malum; ayar verenleri pek seviyor.

  • el magico  (27.06.12 15:15:49)
takımı penaltılarda gerideydi heralde o anda. moralleri bozulmuştu. joe hart da şebeklik yapıyordu yaşlı başlı adama. panenka ile hem kaleciyi mahvetti hem kendi takımını gaza getirdi ki penaltıları kazandılar.

  • ayiadam  (27.06.12 15:16:21)
pirlo bu turnuva boyunca mükemmel oynadı. bir kere bu yüzden zaten kahraman. ayrıca salak salak hareketler yapan joe hart'la dalga geçer gibi bir penaltı attı. takımı gazladı falan filan. bu yüzden.

  • der meister  (27.06.12 15:30:13)
zidane dünya kupası finalinde attı aynı penaltıdan bu kadar muhabbet dönmedi, hayatında ilk defa panenka gören ergen sözlükçüler çeyrek final maçında adam panenka attı diye bi ton muhabbetini yaptı. ben de hiç anlamadım.

  • ozmania  (27.06.12 15:35:05)
aynı pirlo, adını hatırlayamadığım, çok önemli bir maçın penaltılar bölümünde panenka penaltısını kalecinin ellerine teslim etmiş ve taşak konusu olmuştu. şimdi kimse o günleri hatırlamıyor tabi...

  • sozcinsel  (27.06.12 15:49:51)
sozcinsel'in bahsettiği penaltı şu: www.youtube.com

  • el magico  (27.06.12 16:10:20)