Amsterdam

12-13 temmuz geceleri Amsterdam'da en ucuz şekilde nasıl kalınabilir? Yardım edin lütfen. Sokakta 2 kız sabahlanabilecek güvenli sayılabilecek bir yer var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

  • Miksiyon  (27.06.12 14:51:05)
tekinliğini bilmiyorum da vondelpark belki uygun olabilir. yalnız soğuk olacağı da aşikar. ağustos başı götümüz donmuştu amsterdam'da (yazlık giyime göre konuşuyorum).

  • turangue  (27.06.12 15:04:11)
amsterdamdan kalmak için taa schipol'e gidilmez. ucuz yollu bir hostel ayarlamaya çalışmak lazım. olmadı tren garı olur gibi sanki.

  • homo sapiens gotgobekus  (27.06.12 15:10:56)
zamanında inter rail yaptigimda gece gar da sabahlamıştım, polisler sabahında gelip kaldırıyor eğer yerde uyuyorsan.. bavulların için ise kasalar var garda, oraya gunluk veya iki gunluk birakabilirsin. lakin deli gibi takılıp gece dışarda kalmak bazen insanı tribe sokabiliyor.
gerçi gece 12 de kararıyor hava, bişey olmaz.. en kotu vondelparkda millete takılıp sabahlarsınız

bide coffeshoplar 12 de kapanır
  • i used to think  (27.06.12 15:23:22 ~ 15:23:46)
Vay arkadaş şubatta kaldım "Centraal Hostel" diye bir yerde, çok iyiydi ve 10 Euro idi 4 kişilik oda, şu an 35 Euro?!? E tam dönemi olduğu için normaldir, Amsterdam en pahalı şehirlerden biri. Güvenlik sorun olmaz da, @i used to think'in dediği gibi tribe sokabilir insanı bütün gece. aslında bütün gece sorun olmaz da, bunun bir de gündüzü var.

Ya couchsurfing ya da hostellerden en ucuzunu seçip kalacaksınız artık. Hava iyi olursa Vondelpark olur, olmasa da olur da size kalmış artık.
  • uykusunu yakalayan adam  (27.06.12 16:26:36)
Çok çok teşekkür ederim herkese. :)

  • otuncelku  (27.06.12 16:41:33)