Troll mü oluyorum eyvah kendimi mi tutamıyorum? :S

Soru başlıkta zaar son zamanlarda cevaplarımda espri dozumu kaçırıyor gibi miyim? Hani bazı başlıklar geyik amaçlı zaten de normal başlıklara da cevaplarım özünde iyi ve işe yarar olsalar da üslubumun altında eziliyorlar mı diye dert yaptım kendi kendime. Nasıl dertsiz adamsan bunu dert yapmışım ya neyse.

Özellikle aktif okuyucu ve duyuru ahalisinin gözüne batan bir durum varsa ve moderatör camiasından da ya bak kardeşim akıllı ol uyarısı gibi bir şeyler gelirse kendime çeki düzen veririm galiba yani inşallah yoksa yok sen saçmalamışsın cevapların filan normal der misiniz?
veya bu ne biçim soru lan diye iplemez misiniz?

Bonus olarak: Duyuru toplum için mi? Sanat için mi? Kendin için mi?

biraz sey tavirlarin var ama ozunde iyi bi insansin.

  • nawres  (25.06.12 23:16:27)
bence ölçüsü yerinde seninkilerin.

  • cro magnon  (25.06.12 23:16:28)
@nawres şey derken? homofobik bir insanım ben öyle şey diyip bırakınca korkuyorum :S :)

@cro magnon eyvallah, zaten tepki aldığımdan değil de can sıkıntısı işte buraya deşarj ediyorum, elimden geldiğince de belli bir sınırı geçmemeye de çalışıyorum da dışarıdan genel duyuru ortamına rahatsızlık yaratıyorsa diye sormak istedim sadece.
  • lunedor  (25.06.12 23:21:14)
bütün akşam biz koşalım, halayı sen çek lunedor! iyi valla be..

  • hope ender  (25.06.12 23:22:38)
@hope ender koşalım derken? 60 saatlik maratonum var benim bu sitede :) hem halayın iki başı var öteki tarafada sen geç kardeş kardeş çekelim hep birlikte olma mı?

  • lunedor  (25.06.12 23:27:51)
Yok hacı iyisin, dipçik gibisin. Ben cevaplarda değil de duyurularda trollük yapıyorum. bilemiyorum napsam :D

  • bir kac yazar once  (25.06.12 23:39:08)
seni hiç gözüm tutmadı.

  • hamaliel  (25.06.12 23:44:35)
Biz de seni bekliyorduk geç şöyle otur. Ahaha yok daha bgn gördüm seni ilk demekki öyle birşey yok henüz.

  • layer26  (25.06.12 23:50:10)
ben seni troll de severim

  • neira  (25.06.12 23:55:56)
desem de inanma

  • neira  (25.06.12 23:56:03)
@neira :P sen beni unuttun ki zaten :S

@hamaliel yalnız değilsin elbette.

@layer26 o senin ayıbın tabi ama geç de olsa benim gibi bir trendi yakaladığın için sevinmelisin pek tabi :) şaka şaka eskiden daha öz takılıyordum normal yeni farketmen.
  • lunedor  (26.06.12 00:01:07)