Yazar Olma Garantili 10 Çaylaklık Entry'si

Çaylak arkadaşların sorularına bir nebze olsun yardımcı olması için üşenmedim tüm özverimle(tamam lan işim gücüm yok canım sıkıldı) ufak bir on entry örneği, rehberi hazırladım. Çalmak serbesttir, yardımcı olmak isteyenler ek örnekler yazabilsin diye soru formatında açıyorum.

Not: Sabit kalırsa iyi mi olur acaba?

Başlık 1: ssg
Entry: süper sonik gişilik. öl dese ölürüm, borç istese verir geri istemem, evrimin evirdiği en mükemmel canlı.

Başlık 2: ekşi sözlük
Entry: hayatın anlamının tuğla tuğla örüldüğü mabet. yazar olunması über ayrıcalıklı oluşum. yazar olmak için gerekirse modaretörlere havale yapabilirim.

Başlık 3: lunedor
Entry: insanlığın en mükemmel formatı. hem zeki, hem yakışıklı, hem zengin, hem yatakta iyi, hem altın kalpli, herkesin aradığı efsanevi kişilik. keşke binde biri kadar olabilseydim.

Başlık 4: pena
Entry: gitar çaldırgacı. kutsal sözlüğümüzün oku emri. 6 yaşımdan beri yanımdan ayırmadığım şey.

Başlık 5: oğlum bak git
Entry: izlediğim an gözümden yaş getiren video :P:P:P hala gülüyorum.

Başlık 6: emrah serbes
Entry: kaselere ilgisi yüksek olan behzat ç. yazar kişisi. sözlüğü karşına almicaktın olum.

Başlık 7: ssg
Entry: binlerce entry yazsam anlatamayacağım über insan. odamda posterleri var, kendisine olan sevgimi hiç bir şair şiirlerinde yazamadı henüz. panpası, kenksi olmak istediğim.

Başlık 8: kürşad tüzmen facts
Entry: ahahhahha ssg'nin tespitlerine çok güldüm gerçekten çok güzel yazmış :D:D:D:D:D

Başlık 9: sevgilinin ateist çıkması
Entry: hasiktir dedirten başlık. satanist çıkmasından iyidir ama hehehe.

Başlık 10: ekşi sözlük moderatörleri
Entry: valla robin çok doğru şeyler yazmış ama 139'da güzel demiş dikkatli olmaları lazım 142ye de çok güldüm.evet.

bu entrylerle yazar olamazlar herhalde sanki. özellikle son zamanlarda ilk 10 entry daha güzel tanım bilgi verici entryler olsun diyorlar.

8. ve 10. entryler uçmak icin gayet başarılılar. yazarken bunları yazman uçmana sebep olmaz ama yazar da olamazsın bunlarla.
  • rurouni  (21.06.12 00:26:44)
Bu entrylerle inci Ye bile yazar olamazsın

  • kreider  (21.06.12 00:27:20)
vay anasını,

amme hizmeti, level: John Coffey
  • hewit  (21.06.12 00:27:37)
Emeğine sağlık. çaylaklara da bir uyarı, burada " dedirten" li entryleri sevmiyoruz biz :) modlar laf atıyo not falan düşüyo " forumcu ibne" diye

  • okumayi sevmeyen okur  (21.06.12 00:34:50)
9.dedirten entryi şikayet ederdim ..

  • mars'dan yazan varlık  (21.06.12 00:42:28)