Çaylaklık entryleri

tamam tanım olsun diyorsunuz da sözlükte hangi başlığa baksam tanım yapılmış durumda.bi yardımcı olun. nasıl enryler girmeliyim?

Daha çok entry oku, bunu kendin özgün bir biçimde bulmalısın, kendi tarzını yarat, verilen belli bir kalıp içersine oturtmaya çalışma.

  • disfircasiyimben  (20.06.12 22:13:08)
kimsenin entry girmediği başlıklara gir. mutlaka birçoğu hakkında internetten bilgi bulurusn, onları paraphrase et.

edit: kimsenin entry girmediği derken, yeni başlık aç anlamında değil. 1, 2 entry girilmiş başlıkara entry gir demek istemiştim.
  • klassno  (20.06.12 22:13:26 ~ 23:17:46)
kimsenin entry girmediği başlıklara girme. çaylaklık entrylerinde yeni başlık açmaya pek iyi gözle bakmazlar. bir şeyin sadece bir tanımı yoktur.

  • tepedeki psychedelic adam  (20.06.12 22:18:58)
Sözlük'teki bilgi birikimine katkıda bulabileceğinize inanmıyorsanız, boş geyik yapmak için hiç bulaşmayın. Sonra "Sözlük bitmiş yea abi."ci olursunuz.

Gülünecek bir şey varsa biz de gülelim arkadaşlar.
  • uyku inadim inat  (20.06.12 22:21:00)
bence oku sözlüğü bol bol, formatı algıla böylece bunu sorma ihtiyacında olmaz, yazar oluncada yazarlığın uzun süreli olur.

  • lunedor  (20.06.12 22:30:17)
ukteler var seç beğen yaz :)

  • hitsumo  (20.06.12 22:48:23)
çaylaklar ukte dolduramaz.

ancak tanım derken örnek de verebilirsiniz.

mesela uzun olmasına rağmen şarkı sözü de içerdiğinden : www.eksisozluk.com

sıradan bir başlığa bir tanım girmişim: www.eksisozluk.com

yine kısa bir tanım ağırlıkla örnek: www.eksisozluk.com

gibi.
  • ben smyrna  (20.06.12 23:05:51)
Gir başlığa; KARPUZ
Entry: KÖTÜ BİR TUZLUKTUR
saygılar.
  • dampire  (20.06.12 23:26:34)