amerikan vizesi ile beraber gönderilen kağıdı kaybettim??

merhabalar. amerikan vizesi onaylandıktan sonra pasaportla beraber, hatırladığım kadarıyla, bazı bilgiler veren bir kağıt geldi. Bu kağıdın içeriğini hatırlayan var mı ? ya da önemli bir şey miydi ?

evet oldukça önemli. o belgeyi amerika'daki görevliye veriyorsun. büyükelçilikten randevu alıp belgeyi yeniden iste. aksi durumu bir arkadaşım yaşamıştı. filmlerdeki gibi bir odaya çekilip 45 dakika sorgulanmıştı.

  • doktor sagbirakmayan  (17.06.12 00:24:50)
turist vizesiydi ve hatırladığım kadarıyla kişiye özel bir şey değildi.

  • Tazmania  (17.06.12 00:37:45)
Bilgi veren kağıtsa önemsiz. Gümrükten ne geçer ne geçmez, verdiğin bilgiler doğru olmalı vs vs uyarılar içeren birşeydi.

  • skatheist  (17.06.12 00:38:12)
aynen. işte gemi filan birşeyler hatırlıyorum. ne bileyim işte gemi ile giderken şunlar yapılmalı. uçak ile giderken şunlar yapılmalı diye.

  • Tazmania  (17.06.12 00:39:40)
bosver gitsin, bilgi veren onu getirme bunu getirme diyen bir kagit
onemli olan yaninda getirdiklerini ucakta verdikleri gumruk belgesine yazman o kaar

  • jessie mccoy  (21.06.12 01:23:12)