Telefon Hattı Kapalıyken ADSL Çalışır mı?

Telefon hattı borcundan dolayı kapalı ve bu umrumda değil hatta bir süre daha kapalı kalsın ama adsl de borcundan dolayı kapalıydı. şimdi ben sadece adsl borcunu ödeyerek internet'e bağlanabilrimiyim tekrar? yani sanki bir yerde duydum bunu illa telefon kullanmak bile gerekmiyormuş ama telekom zararlısı zorla aldırtıyormuş vs vs... hatta annem alt komşuda (komşuyla adsl muhabbeti yapıyor evet) telefon hattı borcundan kapalıyken internet çalışıyordu diye şehir efsanesi bile söyledi. bir yardımcı olun, deneyimleriniz paylaşın...

not: müşteri hizmetlerini aramak istemiyorum zira tiskindim kendilerinden!

4440375'ten kesin bilgiyi alabilirsin.
sanmıyorum çalıştırabileceğini

  • desdinova  (09.10.08 10:30:38)
calisiyor ya. kesin eminim. iki defa burada okudum, bir defa da bi arkadasimin basina geldi. garanti. calisir.

yalniz benim dedigim, adsl borcunun nizami odenmesi, fakat telefonun borcundan dolayi kapanmasi uzerine. ikisi birden kapandigi zaman bi ariza cikar mi bilmiyorum.
  • osuruklu  (09.10.08 10:36:53)
Bir süre boyunca çalışıyor. O süre ne kadar ve neye ait bilmiyorum.

  • fredi  (09.10.08 10:47:26)
net cevap:
telefon hatti kapaliyken ADSL calisir... ama telefon hattiniz borcunuzdan dolayi komple iptal edilirse adls'iniz de gider...

  • dilemma of subscribtionability  (09.10.08 11:33:21)
bende calısmıstı.ancak karsılıklı gorusmeye kapandıgında adsl de calısmaz oldu.sonra odedım borcunu falan

  • isott  (09.10.08 12:13:53)
bizim 11 telefon faturasi vardi odenmemis. hat kapalıydı ama adsl calısıyordu.

  • mandayuvasi  (09.10.08 12:18:43)
sanırım bağlı olduğun santrale bağlı bir şey.

eski evimde adsl çalışırdı telefon kapandığında, yenisinde çalışmıyor
  • plainwalker  (09.10.08 15:35:07)
herkişe teşekkürler. ben bir deniim o zaman belki bende de açılır tekrar. baktım olmadı öderim napiiim.

  • cinematography  (09.10.08 16:22:31)
bağlanırsın da eğer adsl de kendi borcundan giderse adsli açmak için telefon borcunu da ödemeni beklerler.

  • arnold schwarzeneger  (09.10.08 17:21:52)