paranız gibi sayın

3000 lira varmış gibi düşünelim nereye yatırmak mantıklı olur?

bisiklet + kamp malzemeleri + balık malzemeleri + yiyecek içecek = bozcaada - küçükkuyu - ayvalık gezisi.

direk giderdim. hatta ben bunu 400 tl ile yapacağım.
  • thracian  (07.06.12 22:29:31)
bahis ? :)

  • gaborit  (07.06.12 22:30:08)
bana kalsa da yiyelim içelim gezelim ama yatırım amaçlı diyelim, 2 seneden önce de beklenti yok diye ekleyelim

  • wartzayt  (07.06.12 22:32:40)
girişimci gençler bulup fikirlerini dinleyip -beğenirsen- onlara sermaye sağlayabilirsin. düşünsene, büyüyebileceğini düşündüğün bir işe sadece yatmakta olan paranı katarak yüzde 20-30 bir hisseye sahip olabilirsin.

  • klark  (07.06.12 22:40:59 ~ 22:42:09)
borsaya yatır. koç grubu hisselerinden birini al. sırasıyla ttrak, tüpraş, fordoto vb.

  • uyumaz  (07.06.12 22:42:28)
hesap numarasi veriyorum, Garanti Bankasi 123-456789

Saka bi yana 3bin lirayla yatirim felan olmaz ama guzel bir baslangic yapilabilir, henuz yoksa ozel emeliklilik hesabina baslanabilir. 3 bin lirayi tiko yatirin, baslangicta ne kadar cok para yatirirsaniz ilerde o kadar yuksek getirisi olacak. Ayrica belli periyodlarda odeme zorunlulugu olmasi da zorla tasarruf yaptirmasi acisindan cok faydali gercekten. 10 seneden once cikmayi kesinlikle dusunmemeniz ve maksimum fayda icin planin bitis zamanini beklemeniz gerekiyor cidden. Zor bir yol tabi.
  • tasa oturma soguk ceker  (07.06.12 22:46:54)
iddia efendim başlıklarımı incelerseniz en son 500tl olmuştu 6bin tl riskli ve iyi getirili.
düşünsene 3 tane maç yazsan ve 1 e 3 verse yarın 9bin tl olucak bu paran.
(birilerinin cehenneme dön sesini duyar gibiyim)
  • seindfeld  (07.06.12 23:17:00)
Hazine bonosu, altin vs. olabilir. Cok kazanmazsin ama bir seyler gelir iste. Eger daha fazla kazanmak istiyorsan borsaya bakmalisin. Fakat bu islerden anladigin bir tanidigin falan yoksa hic bulasma. Bunlarin disinda internet uzerinden bir seyler yapilabilir belki. Nis bir alanda site, blog acip trafik saglayarak reklamlardan veya affiliate programlarindan para kazanabilirsin. Elindeki parayla da hosting, ad words, icerik girmesi icin adam tutma, vs. masraflari karsilarsin ama bu da oyle hemen olacak bir is degil. Acacagin sitenin icerigini falan iyi dusunup/arastirman lazim; sonra da trafik olusmasi icin biraz zaman gecmesi gerek.

  • sterimar  (07.06.12 23:44:56)
macera değil de yatırım istiyorsan altın bence 2 sene hiç dokunmayacaksan paraya en uygunu.

  • curiosita  (08.06.12 03:03:23)