Ev Satıyorum, 125 bin lira barter çeki ne yapabilirim.

arkadaşlar merhaba fulyada bulunan evimi 250 bine satıyorum.

birisi 125 bin peşin 125 bin barter çeki veriyor. Fakat ben barter çeki nedir detaylı bilmiyorum.

ARABA- MOTOSİKLET EV eşyası alabilir miyim bu çekle nasıl bir yol izlenir ne işe yarar bana açıklar mısınız ciddi bir mesele biraz detaya inerseniz sevinirim saygılar

125binlik barter çeki demek piyasa fiyatıyla 80binden fazla etmez ayrıca 125binliralık barter nedir yani az buz para degil ki

  • exodia  (01.06.12 15:52:16)
bankalara sor bence.
kaça gider kaça bozulur falan.

  • ottoman_is_back_matrix_ulan_matrix  (01.06.12 15:56:05)
karşılaşmadım ama piyasadan öğrendiğim kadarıyla bu barter çeki, barter üyeleri arasında geçerli olan bir çek. Sende barter üyelerinde kullanabilirsin diye biliyorum. Yani öyle, dışarıya çıkıyor falan ama

  • arden v2  (01.06.12 15:56:21)
çok bilgim yok(bkz: barter)
kulüp gibi bir şeye benziyor, birden fazla var. çek de üye firmalar için geçerliymiş.
www.turkbarter.com
www.tebbarter.com
www.garantibarter.com.tr

gibi farklı farklı siteler mevcut bir incele istersen.
  • late viper  (01.06.12 15:57:56)
Barter'a bulaşma derim. Naçizane tavsiyem. Üzülürsün..

  • kakao  (01.06.12 16:42:49)
cash is king

  • sli  (01.06.12 17:26:13)