kızlaaarr! balo malo, oje falan

erkeklerin ilgi alanına girmiyor pek, o yüzden merhaba kızlar.

yarın mezuniyet balosu var. son anda gitmeye karar verdim ve halihazırda var olan elbise-ayakkabı-çanta, elimde ne varsa onları kullanacağım.

beyaz bir elbisem var, diz üstü. altına siyah topuklu ayakkabı, elime de siyah ufak bir çanta alacağım. çok mu tekdüze olurum? ama artık iş işten geçti zaten, yeni bir şeyler almam mümkün değil. aslında mavi ayakkabı giymeyi düşünüyordum ama uygun çantam yok.

peki bu siyah-beyaz kombinasyonuna ne renk oje sürsem? evet, tek derdim de buydu. ama aklıma geldi, karar veremedim. siyah? kırmızı? beyaz? ya da alakasız başka bir renk?

teşekkürler şimdiden.

siyah sürme.
kırmızı favorimdir ama elbise ve ayakkabı kombinasyonuna göre french de olabilir.
model vs açısından.
  • iloushka  (31.05.12 17:58:43)
mat siyah olabilir bence eğer ayakkabın çantan matsa ama koyu yeşil de olabilir elbisenin tarzına bağlı

  • francesca  (31.05.12 17:59:54)
bordo, vişne çürüğü falan muazzam olur. mavi topukluyu unut bence, siyah gayet güzel. umarım dolgu topuk falan da değildir.

not: kusura bakma, erkeğim.
  • necronum  (31.05.12 18:00:10)
bence beyaz sur kanka. bana hep boyle sade , en fazla iki renkli seyler daha guzel gorunuyor. kirmizi surme , ortalik karman corman olmasin bence. mavi ayakkabi da giyme , bence siyah ayakkabi daha zarif duracaktir. ya bu french oje mi ne onun modasi gecti diyolla ama o da olabilir bana kalirsa.

not: y kromozomum var.
  • harrage  (31.05.12 18:00:13)
french oje iyi olur o kombinasyona. makyaj için de aykırı bir renk düşünmeyin derim, elbise beyazsa sanki açık şeftali tonları çok hoş olur, teniniz ne renk bilmiyorum gerçi.

  • marikaki  (31.05.12 18:04:00 ~ 18:04:12)
elbise komple dantel, önü de sırtı da v şeklinde. kolsuz. şu sıralar her yerde var zaten, klişe bir şey. ayakkabı çanta da mat, en azından rugan değil. ten de esmer.

bu arada y kromozomlular, sevgiler saygılar, elleriniz dert görmesin :)
  • benneydim  (31.05.12 18:06:57)
siyah sürme. elbisen siyah olsaydı kırmızı falan olabilrdi ama kırmızı, bordo da sürme, beyazmış. ben de french diyorum.

  • evc  (31.05.12 18:08:19)
mavi oje sür:)

iyi eğlenceler!:)
  • hersheyss  (31.05.12 18:09:06)
French +1
modası geçti diyenlerede kafam girsin. Mavi topukluyu unut o bahsettiğin kombinasyonun altına. Tek ihtiyacın olan French.

  • skywalkeremre  (31.05.12 18:09:41)
makyajın nasıl olacak? bordo ruj ve oje kombinasyonu şukela olur. yada ucuk bir ruj yoğun bir mavi yada yeşil far ile aynı renk oje.

  • zenc  (31.05.12 18:18:08)
koyu vişne çürüğü de olabilir de bak şu tarzda bi yeşil demek istedim ordaki yeşilin adını bilmeyince :D fikirzede.net

  • francesca  (31.05.12 18:22:44)
makyaj da gayet sıradan olacak. siyah dipliner, rimel, göz kalemi. normalde kullanmıyorum cildim hassas olduğu için ama fondöten ve şu allığı kullancağım (bu renge ne denir bilemedim): www.eczanede.com

ruj da bordoyu hafifçe mi sürsem yoksa şundan mı sürsem bilemedim (avon raisin wine): www.kadinlarkulubu.com

olma mı?
  • benneydim  (31.05.12 18:24:44)
bordo veya vişne çürüğünde ısrar ediyorum. beyaz elbisene şahane bir ahenk katacak. altına da siyah ince topuk veya platform giydin mi tamamdır. pirenses olacaksın pirenses.

bir üstte verdiğin ruj rengi çok kötü. daha koyu ve dudaklarını belli edecek bir şey sürmelisin. beyaz elbiseyi koyu renk ruj ve ojenle ön plana çıkarmış olacaksın.
  • necronum  (31.05.12 18:25:40 ~ 18:27:27)
necronum'a katilamadim. bence bordo rujdansa resimde gosterdigin goze batmayacak ruj daha guzel. beyazin sadeligindeki gosterisi ruj ile bozma derim. ruj arka planda kalsin , giysinin sadeligi on plana ciksin.

evlilik programlarindaki akil veren yasli basli adamlar gibi hissettim kendimi , guzel bir deneyim oldu.
  • harrage  (31.05.12 18:32:15)
yaşın küçük sanırım kırmızı sür. çıtır işi olur:) kırmızıda ruj
siyah beyaz kombinasyonuna kırmızı katmak her zaman işe yarar.

  • kurcalamabozarsin  (31.05.12 19:17:27)
yaş 23 :)

  • benneydim  (31.05.12 22:46:23)