Toplu SMS Nasıl Gönderiliyor

Selam, toplu smsler nasıl ücretlendiriliyor. bu iş için programlar mı var, internetten mi yapılıyor? şirketlerin topluca sms göndermelerinin en ucuz yolu nedir? sizin firma ne kullanıyor, neye dikkat etmek lazım..

vielendank

evet hepsi var, devam lütfen...

  • anonimyususer  (22.05.12 15:38:48)
skype ın mesaj paketleri var. çoğu şirket bunu kullanıyor bildiğim kadarıyla.

  • hobarey  (22.05.12 15:41:46)
  • t3hn0  (22.05.12 15:58:38 ~ 20.01.15 08:02:36)
Efendim turkcell kurumsalda zamanında çalışırken şirketlere satıyorduk.Figensoft çözüm ortağı turkcell in piyasadaki en iyi firma şuan için bu işi yapan.
Öncelikle toplu sms göndereceğiniz ismin patenti olması veya vergi levhası üzerinde yazan isim olması zorunlu.En olmadı isme ait web siteniz olması ve belegemeniz gerekir.
Bu işlem olduktan sonra figensoft yazılım cd si var.Onu bütün operatörler vergisiyle 120tl ye satmaktadır.Dersen ki kdv yi ödemiyim 100tl oluyor program.Ama ömür boyu kullanman avantajı var.Chp ye seçim zamanı 4milyon adet toplu sms satmıştık.
Neyse efendim.İsterseniz toplu olarak satın alıyorsunuz.1milyon 100bin 10bin gibi taahhüt vererek.Ki bu taahhütler yıllık oluyor.Yada gönderdiğiniz kadar ücretlendirme oluyor.O da sms başına 12krş oldu şuan.
Programa excel halinde isimlerini ve numaralarınızı kopyalıyorsunuz.Ordan müşteri listesi oluşturup gönderebiliyorsunuz.Bunlar kendi portföyünüz için.Bunun dışında bölgeye de gönderebiliyorsunuz.Hedefli msj diyoruz bu işleme.Diyelim kendi mahallende oturan,20-30 yaş arası,bayan,iphone kullanan diye hedef seçip gönderebiliyorsunuz.
Sorunuz varsa efendim cevap verebilirim.
  • seindfeld  (23.05.12 09:58:47)