BootCamp için "windows support software" diski oluşturamıyorum!

Merhaba Herkese,

Mac deneyimim hiç olmamasına rağmen daha önce MacBook Air'e Windows 7 kurdum ve sorunsuz çalıştırdım. Ama sadece 30 gb partition ayırdığım için hafıza yetmemeye başladı ve yeniden kurmak istiyordum zaten Windows'u ama aynı zamanda bu gün "bootmgr is compressed press ctrl+alt+del to restart windows 7" hatası da aldım ve işe koyulmam gerekti.

Mac'e iso uzantılı Windows'u koydum, 8 gb'lık usb'yi taktım ve "bootcamp asistant" ile "windows install disk"i oluşturmayı başardım ve windows'u kurdum ama birtürlü "windows support software"i usb'ye atamadım. Başka bir usb aldım onunla denedim ama yine olmuyor. Belirli bir yerde takılıp kalıyor, ilerlemiyor, 3-4 saat bekledim yine tık yok. İnternet bağlantısında sorun yok, başka bir usb ile denedim, usb'nin formatı da uygun.

Sorunum BootCamp'le yüklediğim Windows 7'ye driverları alamamam kısaca. Ne yapabilirim? Başka bir yerden usb'ye indirip bu driver'ları halletmenin yolu var mı? Google'a baktığımda, ara ara tekrar deneyin usb'ye indirmeyi demişler ama aabahtan beri deniyorum sonuç sıfır.

MacBook Air 13 inch Mid 2011
Mac OS X Lion 10.7.4 (11E53).

Teşekkürler.

aynı driverlar macbook'un yanında gelen os ve applications cd'lerinden birinde vardı ben ordan yüklemiştim

  • iterator  (21.05.12 00:57:43)
macbookla birlikte hiç cd yoktu benim pakette. mb air'de cd sürücüsü yok zaten olsa bile bu şekilde yükleme yapamam.

  • cinematography  (21.05.12 10:08:59)
dedikleri gibi bazen software update sunucusuna erişemediğinde yapiyor..İnternet erişiminiz düzgün ve apple ip bloklarına erişebiliyor mu ona bakmak gerekir eğer durum süreklilik arz ediyorsa.

  • ned flanders  (21.05.12 10:54:45)
Bu sabah TTNET'le telefonda cebelleştikten sonra (internet yavaştı biraz) tekrar denedim ve bu kez yüklendi sorunsuzca ve yükledim tüm driverları. Apple'a sinirle söylediğim lafları geri alıyor kendisinden özür diliyorum.

  • cinematography  (21.05.12 12:12:29)