takım elbise racing motor çelişkisi

soru çok boş farkındayım ama bu pazar sabahı kafama takıldı sormak istedim. şimdi efendim iş sebebiyle takım elbiseden kaçışım yok. ama motor almak da istiyorum. takım elbise ve racing sizce komik bir ikili mi? komikliğini de geçtim kullanımda sıkıntı yaratır gibi geliyor bana. az akıl verin sevabına

evet. scooter çok daha makul çalışan insan için bence. hem daha iyi görünür, hem daha pratik. mesela bacakları falan da örtüyor scooter o yüzden hafif yağmurda çamur vs derdi olmuyor.

  • chavezding  (20.05.12 11:12:10)
bana kalırsa komik değil aksine karizma, ama gerçek hayatta uygulanabilirliği ve kullanışlılığı nasıl olur tartışılır.

  • deliverance  (20.05.12 11:26:48)
komik değil aslında bir filmde falan karizma unsuru olarak görebilirsiniz. lakin gerçek hayatta o kadar yapmacık durur ki herkesin tek dediği "öküze bak, görmemişin motoru olmuş" olur. avrupada yaparsan böyle düşünmez görenler ama orada da ceza yersin=)

  • yakuza123  (20.05.12 11:36:43 ~ 13:55:49)
illa araba yani pff

  • tai  (20.05.12 12:43:47)
bi kere supersport bir motorda dizlik takman veya korumalı pantolon giymen şart güvenlik açısından. ama güzel haberi vereyim, motosiklet.net forumunda normal pantolonun üzerine giyilebilen yandan fermuarlı ve cırtcırtlı korumalı pantolonlar olduğu yazıyordu. aynı senin dertten muzdarip olanlar yazmışlar bir göz at. yani motordayken motorcu gibi görüneceksin, inince onları çıkartıp takım elbiseli olacaksın.

  • r_u_h  (20.05.12 12:51:21 ~ 12:52:00)
Daha zahmetsizi; takım elbiseleri işyerinde bırakmak. Gidince üst-baş değiştirmek.

  • lazor  (20.05.12 14:00:43)