sizce sahibindencomda bu şekilde satsam tutar mı?

arkadaşlar şimdi benim elimde armin van buuren'in a state of trance radyo programının 2001'den bugüne bütün kayıtları mevcut.

toplam 559 tane.

sizce bu setleri 1li 5li 10lu 25li 50li 100lü ve full set olarak sahibindenden satsam satılır mı?

bir de bu şekilde bir satış yasal bir sorun yaratır mı?

sonuçta normal cd değil bunlar radyo programının kayıtları

ne diyosunuz?

satılır satılır

  • hmm peki  (06.05.12 00:34:37)
programin yapimcisi olsam acardim davayi.

neyse,bu durumda emin olmamakla beraber kisisel kullanim icin sanki yapilabilip,ticari amacla bu durumdan faydanilamaz diye bir sey kalmis aklimda.
  • serabetan  (06.05.12 00:34:49)
ya bi sıkıntı olmaz da hacı çok merak ediyorum armin van buuren diye birisinin 10 sene önceki radyo kayıtlarına kim para verecek?

  • secretcode  (06.05.12 00:35:57)
dostum elektronik müzik hayranları vardır elbet. yok mudur?

ben hala bayılarak dinliyorum ilk kayıtları. hatta onlar daha bile güzel
  • enerji muhendisi  (06.05.12 00:37:05)
internetten mutlaka ulaşılabiliyordur onlara. çok underground trance siteleri falan oluyor ebesinin amı gibi torrentler yapıyorlar.

  • sanal hayvan  (06.05.12 00:38:29)
evet haklısın ben de torrentten ulaştım bi çoğuna ama bu kadar büyük bir arşiv tek torrentte yok.

parça parça ugraşmak istemeyenler falan olmaz mı ki?
  • enerji muhendisi  (06.05.12 00:39:51)
sen koy ilanı dursun hacı çıkar belki birileri.

bi sıkıntı da olmaz merak etme
  • hmm peki  (06.05.12 00:43:02)
Her şeyden önce, ben bu kayıtları istesem sahibinden.com a bakar mıyım? Sonrasında zaten birini dinleyene kadar rahatlıkla diğeri iner, neden para vereyim. Zaten sitelerinde var :/

Ama elbette denemekten zarar gelmez. Parası bol olan alabilir.
  • Dyn  (06.05.12 00:43:24 ~ 00:43:56)
@Dyn

sahibinden.com'a bakmasan da google aramalarında çıkıyor hep. ben mesela bir derginin eski bi sayısını arıyordum. sahibinden.com'a bakmak aklıma hiç gelmedi ama orada varmış meğer google'da arayınca direk sonuçlarda geldi. ben de girdim aldım.

ilgili biri google'da arayıp ulaşabilir ve satın da alabilir. o kadar arşivi toparlamaya uğraşmaktansa toparlamış birinden almayı tercih edecek birileri olur elbet.
  • hmm peki  (06.05.12 00:46:24 ~ 00:48:37)
@hmm peki

Ama birisi dergi, diğeri sadece internetten bulunabilen saatlik mp3 kaydı. Belki orijinali vardır falan diye bakarlar, ama ben bakmazdım. Google a zaten yazılınca üstte çıkmaz diye düşünüyorum kendi sitesi, fan kitlesi varken. Yanlış da olabilirim elbette.

Değişik bi satış olaraktan yanında büyük boy poster, yastık kılıfı, anahtarlık, kupa falan da verebilirsin. Vermeye de bilirsin. Öyle aklıma geldi.
  • Dyn  (06.05.12 00:49:20 ~ 00:51:54)
@dyn

internetten öyle şak diye bulunabildiğini nereden çıkardınız ki? öyle bir şey dememiş arkadaş. aksine "underground" torrent sitelerinde bulunabildiği ve oralarda da bu kadar büyük bir arşivin toplu olarak bulunmadığı söylenmiş. yani arkadaş bu arşivi bir araya getirebilmek için bir emek sarfetmiş. öyle "bütünradyokayıtlarıburada.com" sitesine girip tek tıkla indirmemiş.

ben de mesela bir radyo programının kayıtlarını arıyorum ne zamandır bulamıyorum. internette bölük börçük bulunsa da eksiksiz kayıtlar yok. birinin sattığını görsem direk alırım yani.
  • hmm peki  (06.05.12 01:05:42)