Oranı düşen maçlar

takip edebileceğim yabancı siteler?

bahis işlerinden hiç anlamıyorum
oranlar neden düşer?

  • superb  (29.04.12 10:49:49)
superb@ iki takımdan birisinin en iyi oyuncusu sakatlandı diğerinin oranı sabitmi kalır sence?

  • theherbaliser  (29.04.12 10:55:44)
tabii ki sabit kalmıyordur
diğer sebepleri de merak ediyordum
şöyle bir şey buldum

"İddaa'nın aksine yurtdışındaki bahis şirketlerinin oranları çeşitli koşullara göre hareketlilik içindedir. Anasayfada yer alan Oranı Düşen Maçlar programı işte bahis şirketlerindeki oran değişimlerini gösterir. Bir takımın oranının düşmesinin çeşitli sebepleri olabilir. Özellikle büyük takımlara yoğun şekilde bahis yapıldığından bu ekiplerde yüzde 5-10 aralığında düşüş yaşanması normal karşılanmalıdır. Bunun haricindeki düşüşlerde çoğunlukla maç öncesi olan bazı gelişmelerin etkisi vardır. Bir takımda çok sayıda sakat cezalı olması, as futbolcuların dinlendirilmesi, takımın maddi krize girmesi gibi faktörler etkili olabilmektedir. Tabloda kırmızı renkler büyük oranda düşüş yaşanan maçları göstermekte olup bu maçların yakından takip edilmesinde fayda bulunmaktadır. "
  • superb  (29.04.12 11:00:47)
  • bitti  (29.04.12 11:02:07)
www.bahisanaliz.com

  • baldur2  (29.04.12 11:16:14)