En cok sasirdiginiz

Gorup de en cok sasirdiginiz sey veya o seyin rengi ve diger ozellikleri neydi? Bunu somut olarak soruyorum... Bir de sizi en cok sasirtmis durum veya olay?

soyle birsey buldum mesela:
(bkz: yasanabilecek en dumur olaylar)

burda cok fazla yazilmis ve birden fazla yazanlar da var sanirim, daha cok somut seyle ilgileniyorum ve eksiduyuru'nun cevaplarini merak ettim...

edit: mesela gezip gordugunuz yerlerden de yazabilirsiniz, hatta yazin yahu...

vajina. ufaciktim, komsu teyze kizinin altini degistirirken gormustum. hala saniye saniye gozumun onunde. (gayet ciddi bir cevaptir)

  • turkish tekila  (14.09.08 22:17:21)
ekşi sözlük v2.0

demin gördüm çok şaşırdım.
  • mortifera  (14.09.08 22:39:16)
aksaray-havaalanı metrosunda bir kadının bir adama götü ile fort yapması.

  • insanimsi  (15.09.08 00:00:34)
Arabayı alalı 1. sene flndı. Babamla Zekeriyaköy taraflarında denize giderdik.
Yine aynı gün denizden gelirken (ki babamın ilk arabası ve acemiliği hala geçmemişti neyse) baya bi hızlıydı araba 90 flndı otobanda ilerliyorduk, babam 4. vitesten 5. e takmaya çalışırken birden araç hakimiyetini kaybetmeye başlamıştı. Otobanın en sol şeridindeydik. Ve araç zigzag çizmeye başladı. Nasıl olduğunu anlamamıştım ama bariyerlere rama kala direksiyonu çeviriyordu babam. Sonra yolun tam ortasındasağa doğru araç kayarak durdu. Karşıya benim tarafıma bakarken Kocama şehirler arası otobüsü ve bir dolu aracın üstümüze doğru geldiğini gördüm. Heralde o an herşeyin artık bittiğini düşündüm. Babam vitesi 1 e takmaya çalışıyordu ama her seferinde araç geriye gidiyordu. Çünki Renoların vitesinin altındakini çekeceğin 1 e taktığın halde bazen tam tersi geriye gittiği olmuştu.(yani sen 1. vitese takıyorsun ama geri vitese takmış gibi oluyor araç ve geri gidiyorsun) O an gözlerimi kapattım. aradan yaklaşık 5 veya 10 saniye geçmişti... Yolun sağında bulduk babamla kendimi. Babam nasıl yolun sağına geçtiğini hatırlamıyor. Ben bişey yapmadım oğlum der ne zaman anlatsa. VE bende gözümü kapattığım için o an neler olduğunu göremedim ve hatırlamıyorum.

Yaşanmıştır ve gerçektir. Saygılar.
  • onyetele  (15.09.08 00:02:41)
somut değil ki bunlar. ben çeşmeden akan suyun rengini gördüğümde çok şaşırmıştım.

(bkz: #14007407)
  • arwear  (15.09.08 00:20:37)
valla, "en" sıfatına layık değildir ama "çok" şaşırtmıştır.

rott-kurt kırması "çıtır" kızım, 2-3 aylıkken, ben yokken evde gazete paralamıştı, eve gelince, eeh diye söylenerek kağıt sepetini aldım, içine doldurmaya başladım paralanmış gazeteleri. hayvan baktı, baktı, sonra ağzıyla o da toplayıp sepetin içine atmaya başladı ki, oldukça şaşırtmıştır.

bu, somut.

genel anlamda ise hep şaşırtan şey, memlekette torpilli adamdan bol birşey yokken, hem özelde, hem kamuda, işler nasıl oluyor da bir şekilde yürüyor, ona hep şaşırırım.
  • cedilla  (15.09.08 00:41:06 ~ 00:41:35)
Ziraat Bankasi ambleminde Z ile Byi ayirt edmi$tim gecen sene, 5 dakike baka kaldığımı biliyorum (; Hep bildiğin buğday ba$ağı zannederdim, bravo adamlara.

  • kr4z33  (15.09.08 00:43:32)
Arkadaslar gezip gordugunuz yerlerden cevap gelir diye dusunuyordum ama israrla cinsellik daha cazip geliyor heralde:)

  • ermanen  (15.09.08 02:01:08)
1.şahsen görmedim ama google a kanatlı kedi yazıp görsellerde arat istersen baya şaşırmıştım
2.didimde yüzerken biraz açılmıştım sonra şöle denizin üstünde hafif hafif kıpraşan acayip bişi gördüm alla alla çocuk mu boğuluo acep die hızla yanına yüzdüm ve 5 metre falan yakınında 1 çift gözle karşılaştım.Allahım bir yaratık hem bu kadar çirkin hem bu kadar güzel olabilirdi o bir yolunu şaşırmış Caretta carettaydı !!!

  • chaud  (15.09.08 02:03:43)
want2die merak etme kabul ediyorum cevabini:)

  • ermanen  (15.09.08 02:23:42)
gökkuşağı...her gördüğümde şaşırtır.

  • ezeriko  (15.09.08 12:58:01)
ayasofya... o kadar yüksek olabileceğini sanmıyorudum. mübarek mekana besmele yerine mınıski çekerek girdim.

  • dursunkaptan  (15.09.08 13:20:44)