yaptığıım doğru mu sizce güzin ablalar(aşk doktorları bakınzı)

Son zamanlarda ilişki durumum bir hayli karısık.Şimdi geçenlerde bir kız beni facebooktan ekledi yanlışlıkla konustuk baya kız kapanmak istiyormuş,hiç sevgili olmamıs boyle biraz dindar bir kız neyse bende benzer fikirlere sahip olduğumu soyledim devamlı mesaj atmalar aramalar falan neyse ...Şimdi bu kız hem dindar ama hep peşimde smsle rahatsız etmeler ne bilim bir kız bir erkeğin peşinden ne kadar süre koşmalı anlamadım .Bu arada benim bir suru sınavlarım var ikisiylede uğraşamam ki o da var ..Bu kız gerçekten dindar mı bu kadar ondan da şüphe ediyorum ama davranışlarından onu anladım ...

Benim bir baska kız arkadas daha var o da boyle bara takılmalar,alternative rock konserlerine gitmeler falan filan bu kızla da aram iyi baya beni konsere davet etti,beraber eğlendik neyse işte bu kızla ilişkim baya iyi hem bunla sanki daha rahat takılırım

Neyse ben ilkine sms attım dedim ki bir hafta konusuyoruz devamlı kız peşimde bildiğin sms atmalar devamlı sabah kaldırmalar neyse ben kıza dedim ki sen dindar birisn ben ise oyle bir tip değilim kapanıp namaz kılmak istiyorsun ben onları sana yaptırmam ben de eskiden oyleydim ama şimdi öyle biri değilim 5 6 ay gezip eğlenip saçma sapan nedenlerden ayrılcağımıza hiç olmasın daha iyi dedim.Sen evlenilcek bir kızsın ben de hiç ciddi bir ilişkiyi kaldıramam dedim. Kız da bana kızıp gerizekalı dedi ne bilim ne dersiniz ?

haklı.

  • dwyn  (21.04.12 00:56:47)
biraz çıkıp sonra yarı yolda bırakmaktan iyidir, doğrusunu yapmışsın.

  • utkucbkc  (21.04.12 00:58:34)
haklı

  • uykusuz her gece  (21.04.12 01:05:40)
kıza pipinin fotoğrafını çekip yolla. bakalım ne tepki verecek.

  • subseven  (21.04.12 01:11:15)
eeee?

bir araba laf kalabalığı ve soru "kız bana gerizekalı dedi, ne bilim ne dersiniz?" mi?
  • mea maxima culpa  (21.04.12 01:17:48)
yok abi yaptığım doğru mu diye başlıkta soru

  • lawist  (21.04.12 01:24:36)
Kız da haklı sen de haklısın. Gerizekalı demesi hoş değil ama olsun çok ağır bir laf da değil zaten o kadarını da desin.

  • johan sebastian  (21.04.12 01:35:28)
geri zekalı biraz ağır kaçmış.

ancak keşke en başından muhabbet ilerlemeden kesseymişsin. kapanmak isteyen bir kızla bara, alternatif rock konserine giden birisi zaten sefgili filan olamaz ki. kıza cumaları kaçırmam mı dedin ne dedin :)
  • mea maxima culpa  (21.04.12 01:41:41)
  • mckbr  (11.07.12 13:18:21)