Uludağ Ü. İBF

Selam sözlük ahalisi, şimdi ben bursada ikamet eden bir mühendisim.
Sevdiceğim bu sene tekrar üniversite sınavına girmeye karar verdi. Yanıma(ankara'dan) bursaya gelmek istiyor. uludağ üniversitesinin ibf fakültesinde bulunan (?) iktisat işletme gibi bir bölümü istiyor.
Benim sorum şu, bu okulda devam zorunluluğu var mıdır ? ortamı nasıldır, genel öğrenci profili nedir ? kız öğrenci yurtları bakımından devlet veya özel imkanları nasıldır. Tavsiye eder misiniz ?
Biliyorum siz her şeyi biliyorsunuz, bi yardım edin şu kardeşinize :)

bursa, pek güzel şehir. özledim valla.
lakin uludağ üniversitesinden bi halt olur mu bilemiyorum. aslında böyle bir öngörüyü de doğru bulmuyorum. bi dakka zaten sen bunu sormamışsın. neyse tamam.
abi işletme-iktisat işte. bir yere yerleşemeyenlerin gittiği bölümler bunlar malesef. hele uludağ, istanbul'da işletmeyi tutturamayanların ilk tercihi. (şu an sadece kendimce atıp tutuyorum, ciddiye almayabilirsin.) devam zorunluluğu olduğunu da hiiç sanmıyorum. olsa herkes sınıfta kalır o okulda. yurtlar? herkese her keseye göre (zincir market sloganı gibi oldu dimi) yurt vardır hacı. mühim olan yakın arkadaşları sağlam olsun.

hacı bişey daha dicem. siz bu kızla ayrılırsanız nolcak?
  • ne zaman gitti tren  (14.04.12 00:22:26)
burda yazıyor devam zorunlu mu değil mi?

www.uludag.edu.tr
  • rosencruz  (14.04.12 02:22:06)