twitter ve takip olayı

hacılar nedir bu? yani benim arada sırada neden bilmediğim bir şekilde yazdığım bir hesabım var fakat bakıyorum bazılarında 100+ hatta abartıp 1000+ takipçi var vay anam diyorum bakıyorum adam tamam benim on katım yazmışta yani öyle ne yazmış hani yazmasa da olurmuş şeyler hep, e nedir bunu sırrı? kimi niye takip ediyoruz? ediyorsunuz?
ha umurumda olmaz bu tip sayılar ama yine de böyle ilkokul espirileriyle binleri zorlayanları görünce "ulan benim niye takipçi sayım tek basamaktan yeni kurtuldu" diye düşünüp gidip çay filan koyuyorum mecburen.

yalnızca tt'ler üzerine tweet yaz.
ünlülere yaz. ünlülerden bir ikisi bile senin nickini @ yazıp tweet atsa yeter.

bu ikisini yaptığında epey artar follower sayın. ama yarak kürek bir twittercı olup çıkarsın, o ayrı.
  • sir gawain  (05.04.12 10:46:32 ~ 10:47:54)
aslında takipçimi nasıl arttırırım diye sormak istemedim yani siz tanımadığınız, ünlü olmayan ve fazla takipçisi olanları niye takip ediyorsunuz anlamında sormak istedim okuyunca soramamışım anladım tabii de öyle işte(:
bu arada takip edin beni yahu valla güzel şeyler yazıyorum arada :P

  • lunedor  (05.04.12 10:49:20)