Fotoğraf çekimi SD kart ve anında gönderim?

Bu tip bir kart var mıdır? makineyle çekilen resimler anında bir siteye yükleyen vs gibi.
wi-fi sd'ler var ama 3g ile bağlanabilen bu tip bir şeyler var mıdır?
Cihaz Canon 500D ve tam olarak yapmak istediğim çektiğim fotoğrafın belirleyeceğim bir siteye live olarak yüklenmesi tek tek benim uğraşmamam.

dediğiniz fi-fi sd'ler kendi yazılımı ile bunu da yapıyor. ama 3g ile değil. modeme dolayısı ile pc ve internete yakın olmanız gerekiyor.
bu kadar zor mu? neden böyle bir ihtyiacınız var merak ettim açıkçası.

  • ben smyrna  (03.04.12 00:34:52)
bir proje için aslında dışarıda resim çekerken wi-fi bulmak her zaman mümkün değil gerçi telefonumun 3g si ile tethering yapma şansım olabilir wi-fi gibi görünüyor zaten normal pc de filan

  • lunedor  (03.04.12 00:50:46)
yapilabilecek en mantikli sey, 3g tethering ve bir laptop.

3g tether ile laptop internete baglanir,
gerekli yazilimlar laptop'a yuklenir vs...
laptop'tan adhoc wi-fi acilir
sd kart da bu wi-fi'ye baglanir.
  • 4ever  (03.04.12 01:11:48)
samsung galaxy s var ve tethering yapınca wireless gibi bağlanabiliyorum sd kartı bu wi-fi ye bağlama şansı olur mu?

  • lunedor  (03.04.12 01:41:42)
evt

  • ben smyrna  (03.04.12 17:46:24)