arkadaş kafayı yedi

ev arkadaşı şimdi odama geldi ve şu cümleleri söyledi. sonra da "çok korkuyorum bana ne oluyor?" dedi. ne olabilir sizce?

"gece uyumaya çalışırken iki saniyelik falan bir anda her yer bembeyaz oldu, kulağıma çok yüksek seviyede acayip bir ses geldi ve sonra her şey normalde döndü. sabah uyandıktan bir iki saat sonra da bir yere bakarken kafamı ileri geri götürüp getiriyormuşum gibi eşyalar ileri geri gitmeye başladı. çok kötü hissediyorum kendimi. kafamın kenarlarında basınç varmış gibi, sıkışmış gibi başım."

tansiyon. doktora gitsin.

  • ben smyrna  (02.04.12 17:46:08)
migren. doktora gidin.

  • truvaiti  (02.04.12 18:03:01)
psikiyatrik bir durum var gibi. doktora gidin.

  • truvaiti  (02.04.12 18:03:25)
benim aklıma da direk yüksek tansiyon geldi.

  • sir gawain  (02.04.12 18:11:02)
abi belki uyku felci "sleep paralysis" yaşamıştır. bunun da tabi halüsinasyon gibi yan etkileri var. genelde out of body experience diye bilinir.

eğer normalde tansiyon gibi bir rahatsızlığı yoksa budur.
  • thracian  (02.04.12 18:36:05)
tansiyon +1

  • kilroy  (02.04.12 18:42:26)
cin girmis olabilir. hocaya gidin.

  • no christ requiress  (02.04.12 18:53:50)
Biraz alışılagelmemiş olacak ama dünya dışı bir müdehaleye maruz kalmış olabilir mi acaba ?

Semptomplar çok şüphe uyandırıcı
1 - Anlık ancak güçlü görsel belirtiler
2 - Kaynağı belirsiz, daha önce duyulmamış sesler

Dünyada pek çok insan bu tür olaylarla karşılaşıyor ve sonrasında bedenlerinde yabancı cisimler ya da tıbbi operasyon izlerine rastlanıyor. Bu yanıtı arkadaşınızla paylaşmasanız daha iyi olabilir belki ama sadece bende oluşan şüpyeleri dile getirdim.
  • burka  (02.04.12 19:11:42)
migren değil, tansiyon olsa anlar heralde bu kadar şiddetli bir etki görülmez diye biliyorum tansiyonda, çok yüksek seviyede acayip bir ses falan.

  • royal  (02.04.12 19:14:23)
Dünya dısı falan denmiş de, bu durumda birsey yok. Arkadas kendi vücudunu keşfediyor ve bir ergen kız gibi heyecan korku kaplamış körpecik yüreğini.
Bak bende yaparım, eşyalara falan bakar ileri geri götürürüm, eşyalar sallanır, üzerinde parlak cisimler kondururum. Hareket eder görüntü gözümün önünde falan.
Ayrıca uyurken bazı algılar yanlış yorumlanır beyinde, ufak biyolojik retina da olusan karartidan beyin birisinin geçtiğini flan yorumlar.
Neyse doktor birsey yok diyecek, psikolog tahminim bı antiepresan yazar diye tahmin ediyorum.
Not, göz bebeklerimi de buyutup kuculturum. Şahitlerim var
Salicakla
  • arden v2  (02.04.12 19:41:35)