su entry nasil legal olabilir?

soru baslikta

www.eksisozluk.com

hangi şekilde legalliğini sorguluyorsun tanım olarak mı?

  • 9uncu nesilim ama para bende  (02.04.12 13:46:08)
adam bilgidin ana avrat düz gitmis,

1. "burada yayınlayacak kadar dallama olan adamlar"
2." bunları yazıp sonra gidip bi sike derman olmayan sözlükçüler"
3." tek ses çıkıp bunun da kendi görüşüyle aynı olmasını istemek nasıl bir dalyaraklık "

bu yukaridakiler nedeniyle ordaki saydirdiklarindan biri olan ben eksisözlük yazarina,küfretmis,ayrica orada entrysi olan ben e de ayrica küfretmis olmasi sebebiyle legalitesi sorun teskil etmiyor mu?yanlis bilmiyorsam ekside küfür sikayet olmadigi sürece serbestti yazarlar arasinda,bende bir yazar olarak beni ilgilendiren bu küfürler sebebiyle sildirebilir miyim bu adamin yazdigini?

küfretmesi sorun degil,takildigim nokta da bu degil zaten,olay bu entrynin legalitesi,bana cok garip geliyor.
  • serabetan  (02.04.12 13:53:48 ~ 13:56:34)
çok küfür var ama kimseye edilen bir küfür yok. olmasa da olur diyeceğimiz saçma sapan bir entry. ama kurallara uygun. (gibi)

  • ground  (02.04.12 13:56:58)
@ground

bende onu soruyorum zaten.

eksiyözlük yazarlari demis,bende bir yazarim sonucta bana da edilen küfür var seklinde bir argüman ile bu entrynin silinmesi gerekmiyor mu?
  • serabetan  (02.04.12 13:58:11)
Gerekmiyor. Entry regal.

Ornek: sigarayi suyuna banarak yemek

1. Cok guzel bir olay (mal boy32 32.43.1254)

2. Bunu yapanlar orospu cocugudur (atarliboy85 12.52.1998)

Bu da legal direkt olarak kufur etmiyor ki mal boy32 orospu cocugudur diye. O eylemi yapanlara kufur ediyor. Sorun teskil etmez.
  • serkan temiz  (02.04.12 14:01:48)
o zaman ben bu isin taa amk :)

  • serabetan  (02.04.12 14:04:34)
belki bir kıstas olur diye şöyle de bir şey var.

www.eksisozluk.com

adam mesela göstere göstere iki takım taraftarına da orospu çocuğu demiş.
  • 9uncu nesilim ama para bende  (02.04.12 14:04:58)