aynı rüyayı 5 - 6 kere görmek (rüya tabircileri toplanın yamacıma)

bir rüya var, daha doğrusu rüyanın bir bölümü.
5-6 kere belkide daha fazla gördüm, her seferinde aynı şekilde kalkıp şükrediyorum halime.
"azı dişlerimi sıkmaktan, 8-10 tane dişim ağzımın içinde parçalanıyor. aynı buzlu cam gibi küçücük küçücükk parçalara bölünüyor, resmen eriyor ağzımda" o şokla uyanıyorum rüyadan.
ne oluyor amk. anlamadım gitti. bilinç altım bana bir şey mi anlatmaya çalışıyor

bence dislerinde bir problem olabilir. dis doktoruna git derim ben.

  • yetersiz veri  (24.03.12 18:28:46)
benimde defalarca ayni ruyayi gordugum cok oldu

en meshurunda micheal jordan la uzay gemisindeydik, basket oynuyorduk uzaylilar geliyordu kaciyorduk fln

ne kacirildim ne uzayli ne de micheal jordan i gordum

korkmayin
  • demlikposet  (24.03.12 18:29:23)
dişlerini fazla kafaya takmış olabilir misin? bu aralar dişçiye gitmek zorunda kaldın mı veya dişlerinle ilgili bir problem yaşadın mı? diş insanın bilinçaltını oldukça etkiliyor ve tabii ki diş problemleri. bu arada stres altında olabilir misin? uykuda diş sıkmak çoğunlukla stresten kaynaklanıyor. rüyanda da bunu daha yoğun bir halde görüyor olabilirsin. uyandığında da dişlerini sıkmış oluyor musun, uyandığında çenen ağrıyor mu?

amma sordum heaa :)
  • in vino veritas  (24.03.12 18:30:23)
aslında uzun zamandır diş doktoruna gideceğim de bir türlü gidemedim. kafaya takacak bir şey yok aslında ama dolgu yapılması falan lazım bir iki tane. dişlerimi sıkmıyorum ama, çenem falan ağrımıyor.

  • vincenzo  (24.03.12 18:38:05)
aynı rüyayı ben neredeyse sürekli görüyorum.
dişlerimi sıkmaktan dişlerim dökülüyor. uyandığımda dişlerim gerçekten acıyor.
çünkü rüyayı görürken de dişlerimi sıkıyorum. aynı zamanda günlük hayatta da dişlerimi çok sıkıyorum.

sinirleriniz yıpranmışsa ve stresli bir hayatınız varsa gece kendinizi çok kasıyorsunuzdur. bu nedenle dişleriniz de birbirine kilitleniyor. bu da rüyanıza yansıyor.

tavsiye olarak diş doktorunuz ağzınızın kalıbını alıyor ve plak oluşturuyor. gece uyurken bu plakla beraber uyuyorsunuz böylece dişlerinizi sıksanız da plak zararı engelliyor. maliyeti 300 tl civarında.
  • gotu patlak circir bocegi  (24.03.12 18:56:52)
Dişin kirilip dökülmesi ölümle ilgili.tuhaf gelebilir sana ama bir keresinde rüyamda 2 dişim dökülmüştü.üst damaktaki dişlerim.uyaninca ilk işim anlamini araştirma oldu.alt dişler aile falan üst dişler ise daha uzak akrabalarin ölümü ile ilgiliymiş.o hafta 2 akrabami kaybettim.

  • boss of bosses  (24.03.12 21:11:07)