yol yordam

istanbul'da bir yer soracağım nasıl, nereden gidilir?
alibeyköy anadolu lisesi eyüp'te imiş. araştırmalarıma göre 36CE otobüsü ile gidilebilir. fakat bulamadım ki 36ce nereden kalkıyor? güzergahına internetten ulaşamadım.
bunlar doğru mudur, başka alternatif var mı?
teşekkür ederim.

nasil buldum?

maps.google.com 'a girdim. alibeykoy anadolu lisesi yazdim.
zoomlayarak otobus duraklarini gorecek hale geldim. hemen yakininda senbag duragi vardi.
harita.iett.gov.tr adresine gittim. durak arama kismina senbag yazdim. bul dedim. eyupte varmis sadece gorundu. buradan gecen seferler butonuna (sondaki) tikladim.

sonuc:

Hat No Hat ismi Detay
49G
YUNUS EMRE MAHALLESİ. - ŞİŞLİ Haritada Göster Hattın Hareket Saatleri Hat Detayı
36CE
CEBECİ MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Haritada Göster Hattın Hareket Saatleri Hat Detayı
399C
ESENTEPE MAHALLESİ - EMİNÖNÜ Haritada Göster
  • entrapmen  (13.03.12 22:31:23)
adamım nerden geliceksin onu bir sormak lazım önce sana.ama şöyleki 36ce ye binmen şart değil m.köyden 49a,49y,49,49g var mesela sonraa eminönünden 99 var ki bunlara söylersen a.köy anadolu lisesine gidicem diye sana yardımcı olurlar önünden geçmesede çok yakınından geçiyorlar.ben yine anlatayım çırçırda ineceksin sola doğru bir dar yol devam ediyor durağın tam karşısından ordan 50-100 m ilerde lise.. not:çırçır saya yokuşuna gelmeden önce ki durak böyle belirtmende fayda var

  • gündüz m  (14.03.12 00:11:46)