izlenecek bir sey

Arkadaslar evde tek basimayim. Yalnizligi severim ama bazen cok uzun sureli olunca cok sıkıcı oluyor. Televizyonum yok. Zaten cok da izlemiyordum varken. Ama 2 senedir olmayinca keske olaydi diyorum. Alicam ama alana kadar evde yalnizken, yemek yaparken, camasir asarken, is yaparken, boyle bi arkadas bir dost sesi gibi bir sey olsun istiyorum.
Cok sahane sinema filmleri degil, beni gorselligine fazla baglamayacak ama konuya adapte olabileyim.. yaninda ekrana baglanmadan diger odalarda da islerimi gorebilecegim birseyler ariyorum.

Ama turkce olursa da iyi olur. Ses dinlemek benim amacim.. Sanki evde birileri sohbet ediyormuscasina..
Tv programi olur, dizi olur, film olur, belgesel ivir zivir ne varsa.. Internetten takip edicem. Keyifli biseyler olsun.. aglak olmasin be..

Yoksa evin sessizliginde kafayi yiyecegim. Muzik dinle dinle nereye kadar...

Ne izlememi oneririsiniz?

ben evde yalnızken, sizinle aynı sebeplerden dijitürk'ün türkmax kanalını açıyorum hep. adamların gündüz kuşağındaki programları bile eğlenceli, en azından sinir bozmuyor. gün içinde ve akşamları türk filmleri yayını, heberler, bir kadın bir erkek'in eski bölümler, bir demet tiyatro... hem başında bağlamıyor hem de dinlerken eğlendiriyor. bir şekilde erişebilirseniz, tavsiye ederim.

  • balik kraker  (07.03.12 14:11:23)
podcast ler işini görür bence. Radyo odtü den modern sabahları bir dene:)

  • hlt85  (07.03.12 14:12:45)
size tv degil radyo lazim. Ntvradyo, cnnturk, trt fm i tavsiye ederim. Aksama kadar konusuyorlar.

  • thezıs  (07.03.12 14:38:59)
tivibu'dan açsana televizyonu.

  • bilan  (07.03.12 14:57:22)
(bkz: baraka)
(bkz: koyaanisqatsi)

  • sanal hayvan  (07.03.12 15:57:56)
modern sabahlar +1. onların mini dizileri de var hem, küçük mübaşir, natinfırt hastanesi, çöl fırtınası, yrk gibi. çok eğlenceliler, insanın gününü güzelleştiriyor. bir de son zamanlarda planet türk'e sardırdım ben, güzel türk filmleri oluyor, güzel olmasa da kült ve komik oluyor. adresi bu: www.planetler.com/turk/canli2.aspx

  • marikaki  (07.03.12 17:21:07 ~ 17:23:21)