kumburgaz + gittigidiyor + abercrombi

ekstra ba$lik açmaya gerek duymadim $uraya $ıkıştaryim dedim.

1-)kumburgazda 1 haftaliğina neler yapilir, otelde kalicak olan 2 sap ne yapar? pub-disq-bar-çayir-çimen en güzel nerede denize girilir ? önerileriniz?

2-) gittigidiyordan ali$veri$ için illa kredi karti gereklimi? banka havalesi yapsak bu fatura ödeme merkezleri yapiyor sanirsam 50ykr kar$iğinda oralardan felan? ya da atm lerden direk te oluyor onlarla olmamı? veya card numarasini sallasak gidip oralardan yatirsak felan?

3-) istanbul anadolu yakasi pendikte oturan biri için en yakin abercrombi ürünleri satan mağaza nerede var?

sağolun, varolun.

hmm... sepete koyup hemen al! dediğim için sadece kredi karti ile alabiliyormu$uz. ba$ka bir yolu yokmu bunun yahu? seçtiğim üründe teklif verme seçeneği yok çünkü...

birde hangisi daha güzel?

lacivertmi beyazmi?

images.gittigidiyor.com

  • 05  (15.08.08 01:43:51 ~ 01:45:35)
bir onceki ps3 duyurun icin verdigin maile mail attim ama mail geri dondu. o yuzden burdan yaziyorum (geri donme sebebi, "boyle bir domain yok" diyor

ps3 oyunu takasi yapan bir yer var havuz elektronik diye, tahtakalede. oyunlari ordan takas yaparim ben genelde. orda sıfır ps3 ü 650 ytl ye sattiklarini ve tum musterilerin memnun oldugunu soyluyorlardi. istersen bir orayla gorus.

sahibinden.com dan falan da satan cok insan var o ilanlara da bak istersen farkli fiyatlarda.

havuz elektronik
adresi :
tahtakale mh. tomruk sk. karagul is hani no 32 - tahtakale
  • la traviata  (15.08.08 02:19:25)
doğrudur hocam messenger olarak kullaniyorum sadece sağolasın, 500ytl'ye kadar buldum bakalim artik gittigidiyor da ancak teklif verdiğimde webtabanli bir e-mail adresi kullaniyorsunuz uyarisi veriyor, onlarca kez farkli e-mail girdim ancak hep ayni uyariyi veriyor. 2. seçenek te banka hesabinizi doğrulayin diyor. mevcut banka hesabim yok ali$ verişi havale ile yapicam zaten ne oluyor yahu...

bknz . www.gittigidiyor.com
  • 05  (15.08.08 02:25:54 ~ 02:26:42)
www.sahibinden.com&keyword=playstation%203 530 ytl

www.sahibinden.com&keyword=playstation%203 540 ytl

www.sahibinden.com&keyword=playstation%203 550 ytl

acik artirma sitesi degil, direk satis.
  • la traviata  (15.08.08 02:55:35 ~ 02:56:31)
beyaz şort daha güzel bu arada.

  • baldur2  (15.08.08 09:39:51)
beyazı guzel

  • dreyfus  (15.08.08 14:12:24)
bence de lacivert olanı biraz daha hoş.

  • tom riddle  (15.08.08 16:25:36)